Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

„Dainava“ į savo gretas pakvietė patyrusį saugą iš Ukrainos

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas A lygoje nebus naujokas, praėjusį sezoną jis praleido „Jonavos“ klube. 

Klubo vadovas Rimas Kantaravičius džiaugėsi, kad į savo gretas pavyko prisivilioti šį žaidėją, nes jį savo gretose matyti norėjo keli klubai.

Žydrūnas Lukošiūnas ir Artiomas Radčenka

Naujojo dainaviečio įgūdžius aikštelėje gyrė ir klubo vyr. treneris Sergejus Kuznecovas, kuris Artiomą Radčenką pažįsta dar nuo darbo Ukrainoje laikų.

„Artiomas buvo laikomas savo kartos vienu perspektyviausiu žaidėju. Jau sezoną praleido A lygoje, „Jonavos“ klube jis buvo lyderis. Jis jau patyręs, tad suteiks mums kokybės, ypač centre, ramybės aikštėje. Taip pat puikiai gali atlikti perdavimą, ką įrodė jau ir draugiškose rungtynėse, kai mes po jo perdavimo pelnėme įvartį,“ – apie naują savo auklėtinį kalbėjo Sergejus Kuznecovas.Profesionalo karjerą Artiomas Radčenka pradėjo 2011 m. atstovaudamas Ukrainos Charkivo „FC Metalist“ klubui. Daugiausia per savo karjerą žaidė Ukrainoje, bet yra atstovavęs ir Kroatijos, Baltarusijos, Latvijos aukščiausiose lygose žaidusiems klubams.

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...