Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Dainininkė Giedrė Kilčiauskienė: „Stengdamasis būti kaip visi pasaulio nepakeisi“

 

„Muzika man yra saviraiška, aš tai moku geriausiai. Manau, tai emociniai mainai su publika. Muzikoje žmogaus paskirtis dalintis, apsikeisti informacija. Aš atiduodu dalį savęs, bet kartu iš žiūrovų pasiimu įkvėpimo“,- paklausta, kokią vietą muzika užima gyvenime, atsakė daininkė Giedrė Kilčiauskienė.

Su grupėmis „Empti“, „Pieno lazeriai“ išgarsėjusi, solinį albumą išleidusi, bei toliau savo muzikinę veiklą vystanti projekte „Jazz miniatures“ dainininkė Giedrė svarsto, kad lig šiol jau yra išbandžiusi visus stilius, išskyrus klasikinę muziką. Tačiau bliuzas jai – labai artimas.

IMG_5870
„Stengdamasis būti kaip visi pasaulio nepakeisi“,- G. Kilčiauskienė.

„Bliuzą aš nuo šešiolikos metų svajojau dainuoti ir mano mama liudininkė, kaip aš sėdėdavau prie pianino ir mėgdžiodavau Ariną. Ji ir Janis Joplin mano dievaitės“,- prisipažino dainininkė.

Anot jos, egzistuoja užkulisinė profesionalių muzikantų nuomonė, kad bliuzas nėra ta muzika, kurioje galima save išreikšti taip, kaip, pavyzdžiui, džiaze. „Tačiau man iki šiol atrodo, kad muzika visų pirma yra sielos atidarymui, širdies padėjimui ant lėkštutės. Todėl manau, kad bliuzas yra būtent tas stilius, kuriame labai patogu ir gera tai padaryti, – kalba Giedrė.Aš visuomet kolegoms muzikantams sakydavau: pamatysite, vieną dieną aš dainuosiu bliuzo festivalyje.“ Dainininkės svajonė išsipildė. Giedre & The Blues Band 2014 m. sėkmingai startavo jau legendiniu tapusiame bliuzo festivalyje „Bliuzo naktys“.

Savo sielą Giedrė Kilčiauskienė, kartu su grupe GIEDRĖ AND THE BLUES BAND, atvėrė bei savo muzikos šilumą skleidė ir Alytaus bliuzo klube. Pasižvalgykite po renginio akimirkas…

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...