Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Dar galite suspėti užsiregistruoti į projektą „Misija Sibiras’14“

Dar galite suspeti uzsiregistruoti i projekta „Misija Sibiras'14“FM99Rytoj, gegužės 16-ąją, 12 valandą baigiama registracija į vieną kilniausių jaunimo iniciatyvų projektą „Misija Sibiras‘14“. Šiam projektui reikalingas prasmingam žygdarbiui pasiryžęs jaunas žmogus. Patekti į šį projektą galima apsilankius tinklalapyje www.misijasibiras.lt ir užpildžius dalyvio atrankos anketą, kuri pateks tiesiai vertinimo komisijai į rankas. O jau kitos savaitės pradžioje apsilankius minėtoje svetainėje bus galima išvysti, ar nusišypsojo fortūna ir atsidūrėte į antrąjį atrankos etapą pakviestųjų tarpe.

„Tačiau prieš sėdant užpildyti anketos, pirmiausia derėti paklausti savęs, ką esi davęs Lietuvai už gimtąją žemę, kalbą ir kultūrą? Ir jei jauti, kad Tavo indėlis dar labai mažas, vienas geriausių žygdarbių – „Misija Sibiras“. Banalu, tačiau pildant anketą pakanka likti nuoširdžiu. Nepagailėti sau ne tik gerų žodžių, bet ir kritikos. Tiesa, dar teks labai norėti išpildyti šią misiją, kuri apima ne tik ekspediciją Sibire, tačiau taip ir aktyvią poekspedicinę veiklą“, – pažymi praėjusių metų ekspedicijos „Misija Sibiras‘13“ dalyvė Laura Žūsinaitė.

Tapti projekto „Misija Sibiras“ dalimi galima portale „Aukok.lt“ paaukojus jam neribotą sumą arba trumpuoju numeriu 1405 išsiuntus trumpąją SMS žinutę su tekstu 1175. SMS žinutės kaina 5 Lt.

Nuo 2006 metų lietuvių tremties ir kalinimo vietose Sibire jau apsilankė dvylika jaunimo ekspedicijų, sutvarkiusių apie 100 lietuviškų kapinių ir susitikusių su keliomis dešimtimis ten gyvenančių lietuvių. Kasmet šiai atsakingai užduočiai ryžtasi šimtai jaunuolių, tačiau galutinį tikslą pasiekia tik saujelė.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...