Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Dėl Alytaus pataisos namų vadovo Kęstučio Jasmonto veiksmų kreiptasi į Generalinę prokuratūrą

Teisingumo ministerija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad ji įvertintų, ar Alytaus pataisos namų direktoriaus ir kitų šios įstaigos darbuotojų veiksmuose nėra nusikalstamų veikų požymių.

„Tarnybinis patikrinimas dėl Alytaus pataisos namų direktoriaus galimų tarnybinių nusižengimų, susijusių su vykdytais viešaisiais pirkimais Alytaus pataisos namuose, buvo pradėtas spalio pradžioje. Teisingumo ministerijoje atliekant patikrinimą, kilo pagrįstų abejonių, kad tiriama situacija gali turėti nusikalstamos veikos požymių, susijusių su piktnaudžiavimo, tarnybos pareigų neatlikimo, dokumentų suklastojimo ir kitais panašiais aspektais,“ – sako teisingumo ministrė M. Vainiutė.

Dėl Alytaus pataisos namų vadovo Kęstučio Jasmonto veiksmų kreiptasi į Generalinę prokuratūrą

Tarnybinis patikrinimas Teisingumo ministerijoje buvo pradėtas, kuomet Kalėjimų departamente sudaryta komisija konstatavo, kad Alytaus pataisos namuose vykdytas nuteistųjų maitinimo ir kitų paslaugų viešasis pirkimas atliktas pažeidžiant Viešųjų pirkimų įstatymą. Teisingumo ministerijoje atliekamas tarnybinis tyrimas dėl viešųjų pirkimų Alytaus pataisos namuose yra sustabdytas iki bus priimtas Generalinės prokuratūros sprendimas dėl baudžiamojo persekiojimo.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...