Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Dėl galimų nusižengimų Alytaus Kultūros ir Komunikacijos centre bus atliekamas tyrimas

Šiandien buvo pateikta informacija dėl galimų nusižengimų Alytaus Kultūros ir Komunikacijos centre. Alytaus miesto savivaldybė nedelsiant imasi veiksmų situacijai ištirti. Iš atostogų atšaukiamas Centro direktorius Vidas Simanauskas. Sudaryta tyrimo grupė galimam miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjos Vilmos Liaukuvienės nusižengimui ištirti.

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Marius Grišmanauskas ir AKKC direktoriaus pavaduoja Daiva Andruškevičienė

Šiandien 13 valandą pas Tautvydą Tamulevičių, atliekantį savivaldybės mero funkcijas, pakviestas Kontrolės ir audito tarnybos vadovą pavaduojantis Laimutis Aliulis, su kuriuo atvyksta ir atostogaujantis Arturas Juškauskas. Tarnyba bus įpareigota pareiškime pateiktą informaciją nedelsiant ištirti.

Penktadienį, rugpjūčio 11 dieną, informacija bus įvertinta ir žiniasklaidai bei visuomenei pranešta apie tolimesnius numatomus veiksmus.

Alytaus miesto tarybos nario Mariaus Grišmanausko komentaras.

AKKC direktoriaus pavaduotoja Daiva Andruškevičienė kreipėsi į mane, ieškodama pagalbos dėl įstaigoje, kurioje ji dirba, vykstančių įtartinų veikų. Pasak jos, dėl fiktyviai įdarbintų asmenų, ji ne kartą buvo informavusi AMS kultūros skyriaus vedėją Vilmą Liaukuvienę, tačiau jokios reakcijos iš tiesiogiai atsakingo žmogaus nesulaukė. Priešingai, pradėjo jausti psichologinį spaudimą, netiesioginį siūlymą išeiti iš darbo.

Prieš tris savaites Daiva Andruškevičienė  kreipėsi į kitą tarybos narį, tačiau pagalbos nesulaukė. Galima numanyti, jog greičiausiai AKKC direktorius, sužinojęs apie darbuotojos  nusiskundimus, nusprendė panaikinti vienintelį AKKC direktoriaus pavaduotojo etatą ir įteikė D. Andruškevičienei pranešimą apie atleidimą.

Daiva Andruškevičienė taip pat kreipėsi ir į mero pavaduotoją, kuruojančią kultūros sritį,  Valę Gibienę. Tiesa, anot AKKC darbuotojos, vietoj iniciatyvos išsiaiškinti situaciją kuruojamoje įstaigoje, D. Andruškevičienė  buvo pasiųsta pasiieškoti darbo.

Tai, kad Daiva Andruškevičienė  nėra „balta varna“ įrodo ir beveik visų legalių AKKC darbuotojų palaikymas bei surinkti parašai, prieštaraujantys kolegės atleidimui iš darbo.

Noriu patikinti, jog Alytuje neliko nė vieno konkurso, kuriame iš anksto būtų numatyti laimėtojai užimti pareigas, netoleravom įtartinų sandorių su „Litesko“ ir šiandien sėkmingai laimim teismuose, atsižvelgėm į Alytaus jaunimo centro darbuotojų ir tėvų skundus.  Pilietinis judėjimas „Alytaus piliečiai“ su meru priešakyje netoleruos, jokios neteisėtos veiklos savivaldybei pavaldžiose įstaigose. Šaligatvį gali nutiesti visi, bet tikrosios vertybės ne trinkelėse. Jos atsispindi darbuose.

Jums žinoma, kad Premjeras Saulius Skvernelis visapusiškai palaiko apie netoleruotiną veiklą prabilusią Rasą Kazėnienę. Manau, kad ji  tapo sėkmingu kovos su piktnaudžiavimu ir korupcija simboliu. Tikiuosi, kad vis daugiau pilietiškumo ir garbės nepraradusių žmonių įgis drąsos kalbėti. Kviečiu visus alytiškius dirbančius Alytaus miesto savivaldybei priklausančiose įstaigose „išsivalyti“, nebijoti kreiptis į tarybos narius ir  į mane asmeniškai. Ačiū.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...