Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Dėl nepasitikėjimo atleistas Alytaus m. vicemeras Šarūnas Klėgeris – per tris savaites trys miesto vadovai neteko pareigų

Rugsėjo 30 dieną vykusiame neeiliniame Alytaus miesto tarybos posėdyje atleistas jau trečias miesto vadovas, šįkart mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris, už atleidimą balsavo 14 tarybos narių, prieš buvo dvylika ir vienas biuletenis sugadintas.. Mažiau nei prieš tris savaites atleisti abu savivaldybės administracijos vadovai – direktorius ir jo pavaduotoja.

Šarūnas Klėgeris

Meras Nerijus Cesiulis nevaldo situacijos?

Prieš dvi savaites merui buvo įteiktas devynių tarybos narių pasirašytas raštas dėl nepasitikėjimo mero pavaduotoju Šarūnu Klėgeriu. Pagrindinis kaltinimas vicemerui – jo neveiklumas, taip pat negebėjimas suvaldyti situacijos, dėl kurios atleisti ir administracijos vadovai – ligoninės chirurginio skyriaus rekonstrukcija pakibusi ant plauko, gresia netekti pusės milijono vyriausybės skirtų lėšų.

Vieninteliai likę savivaldybės vadovai meras Nerijus Cesiulis ir vicemerė Jurgita Šukevičienė

Nors meras bandė gelbėti savo pavaduotoją, o derybos išvakarėse su daugumos atstovais ir kitais tarybos nariais vyko iki vėlumos, tačiau balsų vicemero atleidimui pakako.

Anot sprendimo projektą registracijai pateikusio tarybos nario Valerijaus Venciaus, meras gali dirbti ir su vienu pavaduotoju, juolab, kad turi du patarėjus, tad jokios kandidatūros, bent jau jis, siūlyti neketina.

Daugiau skaitykite:

Interpeliacija – Alytaus m. savivaldybės administracija liko be vadovų

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...