Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Dėl vieno iš svarbiausių sezono trofėjaus vasario 29–kovo 1 d. Lietuvos komandos kausis Alytuje

Šį savaitgalį, vasario 29-kovo 1 dienomis, po 4 stipriausias vyrų ir moterų rankinio komandas rinksis Alytuje, kurio arenoje kausis dėl vieno iš svarbiausių sezono trofėjaus – Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės.

FM99 pokalbis su LRF prezidentu Donatu Pasvensku:

 

Praėjusiais metais Utenoje vykusiose LRF taurės varžybose sužibėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus „Eglės“ ekipos, kurios ir šiemet varžysis finalo ketverte.

Klaipėdiečiams šiuo metu priklauso visi įmanomi titulai šalyje: LRF taurė bei supertaurė, iškovotas Lietuvos čempionato auksas. Praėjusiais metais „Dragūnas“ finalo ketverto varžybose susidūrė su dvigubu kaunietišku iššūkiu: pusfinalyje „Dragūnas“ nugalėjo Kauno „Ąžuolo“-KTU rankininkus, o finale krito ir „Granitas-Karys“.

Šįmet jų varžovais pusfinalyje bus HC „Vilniaus“ ekipa, kuri yra etatinė LRF taurės finalo ketverto dalyvė, tačiau aukščiausias jų pasiekimas – 2017 metais iškovotas sidabras.

Kitame pusfinalyje santykius aiškinsis Kauno ir Vilniaus klubai. Puikiai šiame sezone tiek Baltijos lygoje, tiek Lietuvos čempionate atrodanti Vilniaus „Šviesa“ surems ginklus su „Ąžuolo-KTU“ rankininkais. Praėjusiais metais kauniečių pasirodymas baigėsi taurės pusfinalio etape ir tai buvo aukščiausias jų pasiekimas istorijoje.

Jau pirmajame moterų taurės pusfinalyje bus galima išvysti revanšinę kovą. Prieš metus Utenoje vykusiame taurės finale „Eglė“ džiaugėsi istorine pergale, finale palaužusi „Acme-Žalgirio“ merginas.

Jau pirmąją vietą Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariajame sezone užsitikrinusios kaunietės sieks susigrąžinti prieš metus prarastą LRF taurę.

Kitame pusfinalyje praėjusių metų lygos čempionės Kauno r. „Cascada-HC-Garliava SM“ susitiks su ambicinga Šiaulių „Dubysa-Porigida“. Pernai garliavietės iš taurės varžybų, kiek netikėtai pasitraukė pusfinalyje, tad šįmet turi visas galimybes žengti bent jau į finalą.

LRF taurės finalai Alytaus arenoje. Turnyro tvarkaraštis

Vasario 29 d., šeštadienis. Pusfinaliai:

13 val. Kauno „Acme-Žalgiris“ – Vilniaus „Eglė“
15 val. Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida – Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“

17val. Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“
19 val. Vilniaus VHC „Šviesa“ – Kauno „Ąžuolas-KTU“

Kovo 1 d., sekmadienį. Finalai:

12 val. Moterų taurės finalas
14.15 val. Vyrų taurės finalas

RENGINYS –  NEMOKAMAS

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...