Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Dienos tema“ – Alytaus apskrities policija turi naują viršininką

Liepos 27 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato didžiojoje salėje buvo pristatytas Alytaus apskrities VPK viršininko pareigas pradedantis eiti Alvydas Jurgelevičius. Alytaus policijos bendruomenei, teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijų bei savivaldybių atstovams viršininką oficialiai pristatė, Lietuvos Policijos generalinio komisaro pavaduotojas, atliekantis Generalinio komisaro funkcijas Rimantas Bobinas.

Alytaus apskrities VPK viršininko pareigas pradėjo eiti Alvydas Jurgelevičius. (Policijos nuotr.)

Alvydas Jurgelevičius paprašytas pasidalinti emocijomis oficialiai tapus Alytaus policijos viršininku teigia, kad pirmas užplūdęs jausmas – atsakomybės jausmas. „ Kai esi pavaduotojas ar kokiose kitose pareigose esi, tai atsakomybė yra viena, o kada esi apskrities vadovas, tai atsakai už visą apskritį. Ir už kiekvieną, kad ir rezonansinį nusikaltimą ar menkiausią nusižengimą, kuris įvyko ir kažkam įvyko labai skaudžiai, jis atsiliepia ir turi į tai sureaguoti.“ – teigė naujasis policijos vadas.

Alytaus apskritis dažnai yra įvardijama, kaip viena saugiausių apskričių Lietuvoje.

„FM99“ lankėsi ir apie policijos darbą kalbėjo A. Jurgelevičius.

Alvydas Jurgelevičius patvirtina, kad pirmąjį šių metų pusmetį,kaip ir kiekvienais metais, mūsų apskritis yra viena saugiausių Respublikoje ir taip yra viso policijos komisariato darbuotojų dėka. Kasdienis darbas nenueina perniek ir žmonės Alytuje ir apskrityje gali jaustis saugūs.

Norint jaustis saugiems Alytuje ir pasitikėti policija, pirmiausiai reikėtų nedaryti nusikalstamų veikų. Vien per praėjusią savaitę daugiau nei 50 asmenų gavo baudas už kelio ženklinimo nesilaikymą. Alytaus apskrities VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius sako, kad didžiausia problema – vairuotojų kultūros nebuvimas.

Naujasis vadas teigia, kad policija stengiasi bendradarbiauti ir su vairavimo mokyklomis sprendžiant vairavimo kultūros iškėlimo klausimus. Taip pat reikia pastebėti, kad automobilis, kaip sako A. Jurgelevičius, nėra tankas – dera prisiminti, kad vairuojant negalima elgtis taip, kaip norisi tik jums.

Plačiau apie Alytaus apskrities policijos pareigūnų darbą klausykite pokalbyje su naujuoju Alytaus apskrities VPK viršininku Alvydu Jurgelevičiumi.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė