Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

„Dienos tema“ – Alytuje pasirašytos investicijų sutartys su bendrovėmis „Glass LT“ ir „Kauno grūdai“

Uždaroji akcinė bendrovė „Glass LT“  su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį. Bendrovės planuose – papildomos statybos prie jau statomos naujos stiklo paketų gamyklos pramonės parke.  Projektui numatytos  8,5 milijonų eurų investicijos.

Alytuje pasirašyta investicijų sutartis su bendrove „Glass LT“ (AMS nuotr.)

Bendrovės atstovai Alytuje mato geras vystymosi perspektyvas bei vertina palankų Alytaus miesto požiūrį į investuotojus. Naujoje gamykloje alytiškiams planuoja sukurti 32 kokybiškas darbo vietas su didesniu nei vidutiniu atlyginimu Lietuvoje. Gamybinio pastato plotas sieks 8000 kv.m.

Kaip rodo bankų atstovų atliktas Verslo kliūčių žemėlapio tyrimas, Alytaus miestas pateko tarp savivaldybių, pasiekusių didžiausią  progresą mažinant kliūtis verslui per šiuos metus. Alytaus pramonės parko plėtrai skatinti pastaruoju metu skiriamas išskirtinis dėmesys: gerinama infrastruktūra bei projektuojamas naujas gamybinis pastatas, kurį investuotojas galės statyti iš karto, pasirašęs investicijų sutartį. Netrukus bus parengtas ir kitas paketas potencialiems investuotojams. Alytus turės naujo gamybinio pastato projektą, kurį galės pasiūlyti investuotojui, ketinančiam investuoti ir kurti naujas darbo vietas Alytaus pramonės parke.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė ir Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos (KKI) direktorė Roma Survilienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį (AMS nuotr.)

Taip pat  Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė ir Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos (KKI) direktorė Roma Survilienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Nuo šiol savivaldybė ir minėta asociacija bendradarbiaus keičiantis moksline, metodine, statistine ir kt. informacija apie KKI sektoriaus raidą, inicijuojant sveikatos, socialinės apsaugos, švietimo ir kultūros įstaigų, savivaldos institucijų ir verslo sektorių bendradarbiavimo veiklą, rengiant projektines paraiškas ir organizuojant kvalifikacijos ugdymo renginius savivaldos, kultūros organizacijų, KKI sektoriaus atstovams.

Akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį.  AB „Kauno grūdams“ 99 metams bus išnuomotas 4 hektarų sklypas Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje. Bendrovės planuose – 15 milijonų eurų investicijos naujos maisto pramonės gamyklos statybai. AB „Kauno grūdai“ Alytuje, Pramonės gatvėje, jau seniai turi savo grūdų supirkimo padalinį, kuriame šiuo metu  dirba per 80 žmonių. Bendrovė Alytų pasirinko dėl patrauklių sąlygų investicijoms. Bendrovės atstovai teigia, kad Alytus naujai greitai paruošiamų makaronų, košių ir kitų maisto produktų gamyklai pasirinktas dėl strategiškai patogios vietos logistikos prasme ir todėl, kad miestas pasiūlė patrauklias sąlygas. Gamyklos veiklos pradžioje bus sukurtos 35 darbo vietos. Bendrovė tikisi, jog penkerių metų laikotarpyje  jos išaugs iki 220. AB „Kauno grūdai“ investuos nuosavas ir skolintas lėšas.

Akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį (AMS nuotr.)

„Džiaugiamės, kad tai jau antroji investicijų sutartis šią savaitę,“ – teigia Alytaus miesto administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė. „Investicijų pritraukimas ir darbo vietų kūrimas yra viena iš miesto strateginių krypčių. Alytaus pramonės parko plėtrai skatinti skiriamas išskirtinis dėmesys: gerinama infrastruktūra bei projektuojamas naujas gamybinis pastatas, kurį investuotojas galės statyti iš karto, pasirašęs investicijų sutartį. Esame sulaukę ir kitų potencialių investuotojų susidomėjimo ir apie naujus bendradarbiavimo susitarimus pranešime artimiausiu metu“. AB „Kauno grūdai „ statybas planuoja pradėti kitų metų antroje pusėje ir tikėtina, kad nauja gamykla pradės veikti jau 2019- aisiais.

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...