Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Druskininkuose sužibs originalios kalėdinės eglutės

EglutesDruskininkai, kaip ir kiti miestai, jau gyvena kalėdinėmis nuotaikomis. Praėjusį savaitgalį kurorte organizuota ir tradicinė labdaros akcija „Gerumo Angelo Kalėdos Druskininkuose“, kurios metu surinktos lėšos bei daiktai bus skiriami vaikų, lankančių Druskininkų vaikų dienos centrus maitinimui, lavinimui ir užimtumui.

Nuo šiandien Gydyklų parką šalia Muzikinio fontano puoš originalios kurorto verslininkų sukurtos kalėdinės eglutės. Visą akcijos laikotarpį iki sausio pabaigos Kalėdinių eglučių parke skambės kalėdinė muzika, o Druskininkuose atsiras dar viena patraukli vieta romantiškam pasivaikščiojimui. Kaip ir praėjusiais metais, druskininkiečiai ir miesto svečiai bus raginami išrinkti originaliausią metų eglutę.

Pasak miesto mero Ričardo Malinausko, sausio pabaigoje tradiciškai bus pagerbti geriausi metų projektai, renginiai, sėkmingai dirbantys verslininkai bei nusipelnę druskininkiečiai.

Apie tai, kokie metai buvo Druskininkų miestui ir kokie planai laukia kitąmet, klausykite pokalbyje su miesto meru Ričardu Malinausku:

Kitos naujienos

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...

Delfi.lt skelbia, kad Latvijoje sulaikytas vyras, įtariamas Baltijos šalyse dažais apipylęs ne vieną memo...