Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Druskininkuose duris atvėrė „Drugelių kupolas“

Ar kada teko pasivaikščioti gyvų tropinių drugelių draugijoje, stebėti juos besiritančius, maitinti, fotografuoti? Jau nuo liepos 15 d. Druskininkų gyventojai ir miesto svečiai galės tai patirti gyvai, apsilankę įmonės „Žaliasis bankas“ pristatomoje parodoje „Drugelių kupolas“.

Druskininkuose duris atvėrė „Drugelių kupolas“ (organizatorių nuotr.)

Apie „Drugelių kupolą“, meilę drugeliams bei gyvenimą pokalbis su drugelių mylėtoju Vytautu Krasnicku. Pasiklausykite interviu bei pasigrožėkite nuotraukomis.

Druskininkuose duris atvėrė „Drugelių kupolas“ (organizatorių nuotr.)

Parodos lankytojai turės galimybę pasivaikščioti gėlėmis puoštame, 19 kvadratinių metrų įsikūrusiame insektariume, kur 25 laipsnių temperatūroje gyvens per 100 įvairiausių tropinių drugelių. Iš Pietų Amerikos, Azijos, Tailando, Malaizijos ir kitų regionų atvežti drugiai parodos dalyvius džiugins iki pat rudens pradžios.  Apsilankantieji išvys, kaip drugeliai iš mažų lėliukių virs stebėtino grožio skraiduoliais. Kiekvienas padarėlis pasižymės skirtingomis formomis, dydžiu, spalvomis.  Parodos darbuotojai supažindins svečius su trumpu, bet itin įdomiu drugių gyvenimu, papasakos, kaip drugiai maitinasi, kaip saugo savo teritoriją ir vengia kontakto su gentainiais. Tai – puiki edukacinė veikla tiek suaugusiems, tiek mažiesiems drugelių mylėtojams.

„Drugelių kupole“ apsilankyti galima nuo liepos 15 dienos, kiekvieną dieną nuo 12:00 iki 20:00. Adresas: Vilniaus alėja, 24, Druskininkai.

 

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...