Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Dvylikai planuojamų naujų Alytaus gatvių suteikti pavadinimai

Dvylikai planuojamų naujų Alytaus miesto gatvių suteikti pavadinimai – tam šiandien pritarė Alytaus mietso savivaldybės taryba.

Likiškių ir Panemunės seniūnaitijose gatvėms suteikti Verslo, Gamybos, Meistrų; Kalvos seniūnaitijoje – Kalvos, Luksnėnų, Užubalių, Gervių, Kurnėnų, Vankiškių, Balkūnų, Aukuro ir Perkūno pavadinimai.

gatves
Dvylikai planuojamų naujų Alytaus gatvių suteikti pavadinimai (Nuotr. AMS)

Pavadinimus gatvėms suteikti nuspręsta atsižvelgiant į patvirtintus teritorijų planavimo dokumentus ir į VĮ Registrų centro Adresų registro departamento raštą. Pasak Alytaus savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo Mindaugo Matažinsko, gatvių pavadinimus galėjo siūlyti tiek seniūnaičiai, tiek visi miesto gyventojai. „Apie planuojamus suteikti naujų gatvių pavadinimus Alytaus miesto gyventojai buvo informuoti vietinėse žiniasklaidos priemonėse. Alytiškiai 10 darbo dienų galėjo siūlyti pavadinimus planuojamoms gatvėms. Buvo gauti keturi pasiūlymai suteikti šiuos pavadinimus: Svajonių, Slėnio, V. Grigaravičiaus ir Tulpių gatvės. Pasiūlymus pateikė ir Kalvos, Likiškių ir Panemunės seniūnaičiai“, – sakė M. Matažinskas.

Tarybos patvirtintus gatvių pavadinimus dar kovo mėnesį pasiūlė Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams parinkimo komisija.

Kitos naujienos

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje. 

Pradedant Ulonų – Santaikos gatvės  ketvirtojo etapo rekonstrukcijos darbus, Alytaus miesto savi...