Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Dzūkijos taurė 2014“ varžybose startavo rekordinis skaičius plaukikų iš septynių šalių

„Dzukijos taure - 2014“ varzybose startavo rekordinis skaicius plaukiku is septyniu saliuFM99 (2)Alytuje vyko tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos „Dzūkijos taurė- 2014“. Varžybose startavo rekordinis skaičius 525 plaukikų iš septynių šalių, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Izraelio. Taurės varžybose plaukikai rungėsi trijose amžiaus grupėse, tai jaunimas gim. 1997 m. ir vyresni, antroji grupė gim. 1998/99 m. ir vaikų grupė gim. 2000 m. ir jaunesni.

Kadangi dalyvavo didelis skaičius sportininkų, tai kiekvienoje rungtyje vyko itin atkaklios kovos dėl medalių. Iš alytiškių geriausiai plaukė Greta Gataveckaitė, Greta trečiojoje vaikų grupėje iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalį. Šioje grupėje du sidabro medalius laimėjo Ieva Jacevičiūtė. Bronzos medalį laimėjo Adas Asajavičius.

Antroje – sidabro medalį iškovojo Paulius Dainauskas. Stipriausiųjų grupėje sėkmingai startavo Alytaus komandos lyderis Mantas Auruškevičius. Mantas 200 m krūtine laimėjo pirmąją vietą, o dvigubai trumpesniame nuotolyje liko antras. Džiugu, kad ir estafetėje 6x 50 m laisvu stiliumi Alytaus plaukikai iškovojo aukštą trečiąją vietą.

„Dzukijos taure - 2014“ varzybose startavo rekordinis skaicius plaukiku is septyniu saliuFM99 (1)Gerai plaukė ir netoli prizinių vietų buvo ir kiti Alytaus SRC sportininkai, tai Merūnas Švelginas, Solveiga Tamašauskaitė, Vakarė Šuliauskaitė, Matas Montvilas, Dovydas Aleksonis, Karina Janulevičiūtė, Inesa Karkauskaitė, Jonas Navalinskas ir Gabija Mankauskaitė.

Taip pat atkakli kova vyko ir dėl reitingų, pirmojoje grupėje Manto Auruškevičiaus 200 m krūtine rezultatas pagal reitingų lentelę įvertintas 746 taškais ir buvo antras, tik 4 taškais atsilikęs nuo Povilo Strazdo Vilniaus atstovo.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...