Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„ES – nepraėjęs laikas“: kvalifikacijos kėlimas didina konkurencingumą rinkoje

 

Verslo sektoriaus produktyvumo augimo tendencijos kelia ypatingus reikalavimus smulkaus verslo sektoriaus darbuotojų profesinei kvalifikacijai. Ypač aktualus darbuotojų profesinės kvalifikacijos ugdymas Lietuvos regionuose, esanačiuose toliau nuo pramonės centrų, tačiau privalančių  konkuruoti ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse rinkose. Apie tai kalbėjome su Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidente Dalia Matukiene.

AKVA prezidentė Dalia Matukienė
AKVA prezidentė Dalia Matukienė

Alytaus kraštas, kuris, nepaisant ilgamečių pramonės plėtros tradicijų, susiduria su iššūkiais plėtojant smulkų verslą. Alytaus mažos ir labai mažos įmonės susiduria su žmogiškųjų išteklių problemomis: darbuotojų kvalifikacija netenkina darbdavių poreikio, o personalo turimos žinios ir įgūdžiai neatitinka šiandienos reikalavimų.

Projekto „Alytaus krašto įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas“ leido daugiau  kaip 40 įmonių vadovams ir specialistams tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Prie projekto prisijungė ir Klaipėdos rajono įmonė, o iš viso mokymuose dalyvavo 158  darbuotojai. Bendra projekto vertė: 259 tūkstančiai eurų, iš ES struktūrinių fondų skirta – beveik 182 tūks. eurų, likusi dalis  – įmonių įnašas.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Kitos naujienos

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...

Alytaus kino klubas KINO KABLYS ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras,  prist...