Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

„ES – nepraėjęs laikas“: sukurtos mobilios specialistų komandos paslaugas teikia namuose

 

„ES – nepraėjęs laikas“: VšĮ „Alytaus poliklinika“ , įgyvendindama projektą „Integralios pagalbos plėtra Alytaus mieste“, sukūrė mobilias specialistų komandas, kurios paslaugas teikia namuose. laidos svečias poliklinkos direktorius Vitalijus Kovaliovas.

Mobiliosios komandos automobilis
Mobiliosios komandos automobilis

Alytaus mieste ir rajone dėl senėjančios visuomenės, didėja specialios nuolatinės priežiūros poreikis.  Projekto metu įkurtos 4 mobilios specialistų komandos, teikiančios paslaugas namuose. Paslaugos teikiamos darbo dienomis.  Jos itin reikalingos, nes poreikis gerokai viršija pasiūlą. Socialinės globos ir medicininės slaugos paslaugos senyvo amžiaus asmenims ir asmenims su negalia, teikiamos namuose, palengvina slaugančiųjų šeimos narių kasdienybę. Šalia komandos dirba kinezerapeutas ir masažistas, taip pat teikiantys specializuotos paslaugos namuose.

Alytaus poliklinikos vykdomas projektas yra pilotinis Lietuvoje. Jo įgyvendinimas pradėtas prieš dvejus metus, o baigiamas šių metų rudenį.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Kitos naujienos

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...