Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

„ES- nepraėjęs laikas“: vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos Alytuje

„ES- nepraėjęs laikas“: vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos Alytuje. Pokalbis su bendrovės direktoriumi Rolandu Žaku.

DzV_tinklai2012_21Alytiškiai džiaugiasi žinodami, kad iš čiaupo namuose bėga tinkamas vartoti ir skanus vanduo. Tiesa, pastaraisiais metais buvo investuojama į tai, jog gyventojai turėtų galimybę jungtis prie sistemos, taip pat civilizuotai tvarkyti nuotekas. Tuo rūpinosi bendrovė „Dzūkijos vandenys“.

Kaip sakė bendrovės direktorius Rolandas Žakas „2013 metus bendrovė „Dzūkijos vandenys“ galėtų vadinti projektų užbaigimo metais. Per metus buvo užbaigti trys pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra“ vykdyti projektai: „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Alytaus mieste“, „Alytaus dumblo apdorojimo įrenginių statyba“ ir „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Alytuje“.

Apžiūrima siurblinė, esanti Vilties g. Įgyvendinti ir kiti projektai, pagelbėję alytiškiams nejus diskomforto dėl nemalonaus kvapo. Tai „Alytaus dumblo apdorojimo įrenginių statyba“, kai pradėjo veikti nauji dumblo apdorojimo įrenginiai. Baigti statyti dumblo apdorojimo įrenginiai – labai lauktas ir visam Alytaus regionui reikšmingas objektas, kurį pastačius sukurta regiono dumblo tvarkymo sistema ir žengtas didelis žingsnis švaresnės aplinkos link.

 „ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

Vandenys_adm „ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...