Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„ES – neprėjęs laikas“: Druskininkų sveikatingumo parke atgaivinamos tradicijos

„ES – neprėjęs laikas“: Druskininkų sveikatingumo parke atgaivinamos tradicijos bei kuriama šiandienos žmogų traukianti aplinka. Plačiau apie tai pokalbis su Druskininkų savivaldybės Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojaVita Petkevičiūte.

Druskkininkai  parkas1Druskininkai turistus vilioja visais metų laikais, kasmet čia apsilanko tūkstančiai turistų. Čia esantis istorinis sveikatingumo parkas įtrauktas į saugotinų Kultūros paveldo objektų sąrašą. Praėjusiame šimtmetyje parkas garsėjo unikaliais gamtiniais ištekliais, jis buvo labai populiarus, mat kasdien jame pabuvodavo keli tūkstančiai lankytojų, o kasmet būdavo suteikiame per  400 tūkstančių procedūrų.

Tokio pakilimo laikotarpio siekiama ir šiandien. Druskininkų sveikatingumo parke siekiama atkurti   šimtmečio išbandytas tradicijas. Tai būtų ir dozuoti pasivaikščiojimai, saulės ir vandens vonios ant Ratnyčios upelio kranto, maudymasis kaskadinėse maudyklėseDruskkininkai  parkas9 kvėpavimas jonizuotu oru, pėdų masažai akupresūros baseine. Mėgstantys aktyvią veiklą  čia taip pat ras ką veikti. Projekto metu bus rekonstruoti pasivaikščiojimo takai,vaikų žaidimo zona, gimnastikos ir poilsio aikštelės, takas su mechaniniais treniruokliais, automobilių stovėjimo aikštelė, želdynai.Planuojama, kad atnaujintame parke per metus apsilankys ne mažiau kaip 29000 lankytojų.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Druskkininkai  parkas10Druskkininkai  parkas5

 

Druskkininkai  parkas4Druskkininkai  parkas8

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas