Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

"Europos klubas" – kas vyksta kaimyninėje Baltarusijoje

Europos klubas“- „Europos klubas“ – kas vyksta kaimyninėje Baltarusijoje. Pokalbis su Europos parlamentaru, delegacisos ryšiams su Baltarusijos vadovo pavaduotoju Justu Paleckiu. Klausyti „Europos klube“

Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kuri smerkia brutalų policijos ir KGB tarnybų jėgos panaudojimą prieš protestuotojus ir kandidatus į prezidentus. Dialogas turėtų tęstis, rengiamasi į Baltarusiją siųsti delegaciją, kuri bandytų kalbėtis – teigia Justas Paleckis. Parlamentas siūlo persvarstyti ES politiką Baltarusijos atžvilgiu ir apsvarstyti konkrečių ekonominių sankcijų taikymo bei visos makrofinansinės pagalbos šiai šaliai įšaldymo galimybes. EP ragina nedelsiant atnaujinti vizų išdavimo vadovaujantiems Baltarusijos valdžios pareigūnams draudimą ir jų turto įšaldymą, taip pat jį taikyti valstybės, teisėsaugos ir saugumo pareigūnams, atsakingiems už balsų klastojimą ir brutalų opozicijos narių persekiojimą bei jų areštą po rinkimų.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

kalbėk fm99@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...