Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

"Europos klubas" – kuriama Europos energetikos strategija

„Europos klubas“ – vasario pradžioje vyko Europos Vadovų taryba, kur energetikos klausimai buvo patys svarbiausi. Kuriama Europos Europos energetikos strategija, ypač aktuali Lietuvai. Apie tai pokalbis  iš studijos Strasbūre su Europos Parlamento nariu Zigmantu Balčyčiu. Klausytis „Europos klube“

Anot pašnekovo, nebekyla klausimų, kad reikia modernizuoti esamas elektros ir dujų jungtis ir statyti trūkstamas būsimosios bendros infrastruktūros grandis, diversifikuoti tiekimo šaltinius. Š iandien svarbiausias klausimas yra, kaip tai pasiekti. Turi būti akcentuojama, kad reikalingas detalus energetikos projektų planavimas ES lygmeniu. Planuojant naujus energetinius projektus būtina įvardinti konkrečias datas ir finansinius įsipareigojimus valstybėms narėms, o jų įgyvendinimą turėtų prižiūrėti Europos Komisija – teigia Zigmantas Balčytis.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

kalbėk fm99@fm99.lt

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.