Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

"Europos klubas" – žemės ūkio politika, kokia ji yra ir bus?

„Europos klubas“ – žemės ūkio politika, kokia ji yra ir bus? Kokios numatomos reformos ir perspektyvos. Pokalbis su Europos komisaru Algirdu Š emeta (kairėje) ir Europos Parlamento nariu Valdemar Tomaševskiu (dešinėje). Klausyti „Europos klube“

Dabartines bendroji žemės ūkio politikos kryptis atspindi keletą strateginių tikslų: siekiama tokio žemes ūkio, kuris būtų konkurencingas pasaulio rinkose ir kuriame butu laikomasi labai griežtų aplinkosaugos, maisto saugos ir gyvunu geroves reikalavimu, o kaimo ekonomika butu tvari ir dinamiška. Artimiausiais metais BŠ½UP bus toliau keičiama siekiant ir toliau užtikrinti, kad tai būtų gyvybinga politika, atspindinti Europos visuomenės poreikius, skatinti, kad butu teikiami saugūs bei kokybiški produktai ir kartu saugoma gamta bei užtikrinama gyvūnų gerovė; remti ūkininkus, skatinti kaimo vietovių pletrą ir naujų darbo vietų steigimą, tai pat stiprinti konkurencingą žemės ūkį, užtikrinti, kad jis būtų valdoma. paprastai ir skaidriai.Siekiama, kad išmokos žemės ūkiuibūtų suvienodintos visoms Europos Sąjungos šalims.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

kalbėk fm99@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.