Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

„Europos klube“ – padėtis Baltarusijoje ir Vengrijos siekiai pirmininkavimo ES metu

„Europos klube“ – padėtis Baltarusijoje ir Vengrijos siekiai pirmininkavimo ES metu. Pokalbis su Europos Parlamento nariu Algirdu Saudargu ir Europos Parlamento pirmininko patarėju, užsienio lietuvių veikėju, Belgijos lietuvių bendruomenės pirmininku Arnoldu Pranckevičiumi iš studijos Strasbūre. Klausyti „Europos klube“

Belgijos pirmininkavimas ES Tarybai turėtų tapti pavyzdžiu kitoms šalims, klabėta apie tai Europos Parlamento pirmojoje šių metų sesijoje. O štai pirmininkauti nuo metų pradžios pradėjusi Vengrija savo siekius ir planus bei Vengrijos veiklos programą pristatys trečiadienį.

Dar viena tema – situacija Baltarusijoje. Europos Parlamentas priims rezoliuciją dėl sankcijų oficialiajam Minskui. Svarstymas surengtas dėl padėties, susidariusios šalyje po „suklastotų rinkimų“ 2011 metų gruodį, po kurių vyko opozicijos lyderių areštai ir jėgos struktūrų represijos prieš manifestantus.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

kalbėk fm99@fm99.lt

 

 

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...