Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

"Europos klube" – savanorystės maratonas ir akcija "Darom". Prisijungiam!

„Europos klube“ – savanorystės maratonas ir akcija „Darom“. Apie tai tikrai esate girdėję, tačiau paklasykime dar kartą. Poklabis su koordinatore Alytaus apskrityje Silvija Mazauskaitė, Europos Parlamento nare Radvile Morkūnaite (dešinėje), o apie savanorystės akciją „Europos Savanorystės maratonas 2011“ kalbės Europos informacijos centro vadovė Austė Korbutė (kairėje). Klausyti „Europos klube“

Š i akcija „Darom“ Lietuvoje rengiama ketvirtus metus, Alytaus apskrityje – trečią kartą. Besiregistruojančiųjų kiekiai sparčiai audga, o tai rodo, kad švaros idėja tikrai svarbi. Gamtosauginė „Darom“ akcija, kurios metu yra valoma ir tvarkoma aplinka vyksta įvairiose ES šalyse Estijoje, Slovėnijoje, Latvijoje, Rumunijoje, Portugalijoje, taip pat kitose pasaulio valstybėse, tokiose kaip Indija, Brazilija, Rusija ir kt.

Dar viena tema – „Europos Savanorystės maratonas 2011“. Projektas turėtų trukti aštuonis mėnesius. Jo metu į savanorišką veiklą siekiama įtraukti ne tik patyrusių, bet ir naujų, savanoriškose veiklose dar nedalyvavusių šalies gyventojų. Pasaulyje gan paplitę savanorystės būdai nieko, išskyrus laiką, nekainuojantys pačiam savanoriui ir duodantys milžinišką rezultatą ir pagalbą. Tai gali būti tiesiog bendravimas su vaikais, kuriems trūksta atramos šeimoje, ar išvis šeimos neturinčiais, su senais žmonėmis, kurie neturi artimųjų, su ligoniais, kuriems kartais trūksta tiesiog šilto žodžio ir kt.

Prisijungiam!

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...