Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

"Europos klube" – V. Putino vizitas Briuselyje

„Europos klubas“ – V. Putino vizitas Briuselyje: žmogaus teisių tema neliesta, o energetika aptarta plačiai. Vasario pabaigoje Briuselyje įvykęs Europos Komisijos ir Rusijos vyriausybės atstovų susitikimas buvo didžiausio masto per visą santykių plėtojimo istoriją.Per dviejų dienų vizitą V. Putinas susitiko su daugiau nei dešimčia įtakingų ES pareigūnų, įskaitant Europos Komisijos pirmininką Š½ozė Manuelį Barozą ir Europos Vadovų Tarybos pirmininką Hermaną van Rompėjų. Klausyti „Europos klube“

Per susitikimą pasirašyti keturi energetikos susitarimai, taip pat ir atnaujintas ankstesnis susitarimas, pagal kurį Rusija turi įspėti Europos Sąjungą apie pavojų, kad energijos tiekimas gali būti nutrauktas. Tačiau susitikimas nebuvo itin draugiškas, o jo rezultatai dar tik aiškėja.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

Nuotrauka:www.ec.europa.eu

kalbėk fm99@fm99.lt

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.