Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Europos U-19 futbolo čempionato pusfinalyje Alytuje – serbų ir portugalų dvikova (papildyta interviu)

Tokia padėka (dešinėje) įteikta miestui už darbą rengianmt Europos jaunimo U 19 futbolo čempionatą.
FM99 dovanoja unikalią galimybę! Jau šiandien pamatyk U-19 futbolo čempionato pusfinalio rungtynes Alytuje, kuriose kovos Serbijos ir Portugalijos vienuolikės. Iki 16 valandos atskubėk į FM99 ir bilietas į rungtynes – tavo rankose! Rungtynių pradžia 16.30 val. Alytaus stadione. – Smagu, buvo daug norinčių!

Lietuvoje vyksiančiame Europos U-19 vaikinų futbolo čempionate liko trejos lemiamos rungtynės kovoje dėl aukso. Pirmajame pusfinalyje šiandien nuo 16:30 Alytuje susikaus Serbijos ir Portugalijos rinktinės.
Europos U-19 vaikinų futbolo čempionato direktorius Mindaugas Verbickas džiaugėsi, kad iki šios dienos Alytuje varžybos vyko sklandžiai. Interviu su Mindaugu Verbicku galite klausyti čia.

Serbijos komanda nebuvo laikoma B grupės favorite, tačiau sužaidė itin efektyviai ir užėmė pirmąją vietą. č®mušę vos 4 įvarčius ir praleidę 2, serbai iškovojo 2 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir surinko 7 taškus.
Pirmose rungtynėse Serbija 2:1 privertė pasiduoti Turkijos rinktinę, antrose 1:0 nugalėjo Gruziją po įvarčio 74-ąją minutę. Trečiąją dieną atsilikinėjo rungtynėse su Prancūzija, tačiau iškovojo lygiąsias 1:1.

Serbijos ekipos stiprybė – komandiniame žaidime. Nei vienas žaidėjas nepelnė daugiau negu įvarčio, be to visi 18 futbolininkų turėjo galimybę pasirodyti aikštėje. Vienu komandos lyderių laikomas puolėjas Aleksandaras Mitrovičius, kuris jau debiutavo Serbijos vyrų rinktinėje.

Atakuojantis saugas Dejanas Melegas išsiskiria savo klubu – jis šiemet atstovauja Amsterdamo „Ajax“. Užsienyje taip pat žaidžia Londono „Tottenham“ gynėjas Milošas Veljkovičius. Visi kiti serbai atstovauja savo šalies klubams.

Rinktinės treneris – buvęs žinomas tuometinės Jugoslavijos saugas Ljubinko Drulovičius. Jis Portugalijos futbolą pažįsta puikiausiai, nes ten praleido beveik visą savo žaidėjo karjerą ir su „Porto“ laimėjo penkis čempionų titulus.

Portugalija „mirtininkų“ A grupėje iškovojo dvi pergales ir užėmė antrąją poziciją. Portugalai išsiskyrė rezultatyvumu – per paskutines dvejas rungtynes jie įmušė 8 įvarčius.

Pirmoje dvikovoje Portugalija 0:1 nusileido nugalėtojų titulą ginančiai Ispanijai, antrose 4:1 sutriuškino Olandiją, trečiose – 4:2 įveikė Lietuvą.

Portugalijos ekipoje išsiskyrė puolėjas Alexandre Guedesas, kuris į olandų vartus įmušė du įvarčius. Sėkmingai kol kas užsirekomendavo ir „Manchester City“ saugas Marcos Lopesas. Rinktinės pagrindą sudaro dviejų Lisabonos superklubų – „Benfica“ ir „Sporting“ žaidėjai.
Komandą treniruoja buvęs saugas Emilio Peixe, kuris žaidė už visus tris Portugalijos grandus ir du kartus tapo šalies čempionu su „Porto“. Pastarojoje ekipoje jis rungtyniavo su rytojaus oponentu L.Drulovičiumi.
Kitas pusfinalis tarp Ispanijos ir Prancūzijos vyks Kaune nuo 21 valandos

 

—-

Kalbėk zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Apie ATR finansinę sistemą, Stanislovo Augusto monetarinę politiką, nenuoseklumą ir blaškymąsi, bandant r...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...