Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Festivalio „10+ per 1 dieną“ metu alytiškiai gerus darbus darys kartu su Lietuvos muzikos atlikėjais

Festivalio „10+ per 1 dieną“ metu alytiškiai  gerus darbus darys kartu su Lietuvos muzikos atlikėjais!

Birželio 21 d. Alytuje jau antrą kartą nuvilnys bendruomenių iniciatyvų festivalis „10+ per 1 dieną“. Festivalio organizatoriai su džiaugsmu praneša, kad festivalio metu bus ne tik nuveikta daugybė gerų darbų miestui, bet nuo 18 val. Alytaus Miesto sode vyks vakaro koncertas, kuriame tik pozityvios emocijos, linksmi ritmai ir geriausi tavo draugai!

„10+ per 1 dieną“ vakaro koncerte pasirodys trys lietuvių kūrėjai: „Baltasis kiras“, grojantis „indie“ folkroko muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio, „Condor Avenue“, neseniai pristatę naujausią „indie“ roko muzikos albumą „The Crown“ bei lyriškasis Kazimieras Likša, buvęs grupės „Karma“ vokalistas, savo karjerą pradėjęs Dzūkijos sostinėje – Alytuje!

Grupė „Baltasis kiras“ jau birželio 21 d. Alytuje („Baltojo kiro“ nuotr.)
Grupė „Baltasis kiras“ jau birželio 21 d. Alytuje („Baltojo kiro“ nuotr.)

Šiemet renginio organizatoriai žada ir ypatingas padėkas visiems festivalio dalyviams, o apie tai daugiau informacijos galima rasti tinklalapiuose www.10pliusper1diena.lt, radijo stoties „FM99“ naujienų puslapyje www.fm99.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“  www.facebook.com/10per1diena.

Ar nori dalyvauti ir prisidėti? Nelik abejingu! Registruok savo iniciatyvą el. paštu 10per1diena@gmail.com, trumpai aprašyk, kas kur ir kada vyks (informuok, kokias priemones reikia turėti su savimi bei nurodyk iniciatyvos autoriaus kontaktus).

Praėjusiais metais mieste vyko beveik 30 skirtingų iniciatyvų, o šiemet iniciatyvų festivalio „10+ per 1 dieną“ organizatoriai tikisi bent dvigubai daugiau!

„Indie“ roką grojantys „Condor Avenue“ (Mato Dauginio nuotr.)
„Indie“ roką grojantys „Condor Avenue“ (Mato Dauginio nuotr.)

Daugiau informacijos teikia Ugnė Andrijauskaitė, „City Alumni Alytus“ narė, festivalio „10+ per 1 dieną“ koordinatorė. Mob. tel. +370 674 09 397. El. paštas: 10per1diena@gmail.com

Tavo muzika, tavo emocijos ir tavo geri darbai!

Vakaro skambesys:

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...