Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Festivalio „Galapagai“ siautulyje – ir populiarioji tylos diskoteka bei karštoji Paplūdimio scena

Liepos 28-29 dienomis Zarasuose, vaizdingoje ežero saloje vyksiantis vienas didžiausių ir populiariausių Lietuvos festivalių – „Galapagai 2017“ kaip visuomet pasiūlys ne tik geriausių atlikėjų gyvus pasirodymus ar aibę įtraukiančių dienos pramogų: naktimis festivalyje veiks „Hermis Silent Disco“ scena su ypatingai stipriai programa. O dienos metu didžėjai suks vinilus Paplūdimio scenoje.

Tylioji diskoteka festivalyje „Galapagai“ – viena geidžiamiausių naktinių pasilinksminimų oazių, prie jos kaskart nusidriekia ilgiausios eilės. O šiais metais tai pranoks visus lūkesčius, nes vieni stipriausių Lietuvos didžėjų vienu metu vienoje „Hermis Silent Disco“ scenoje kurs tai, ką festivaliautojai dar ilgai prisimins.

DJ Alko

Penktadienį čia gros Motiejus Degree, kitaip žinomas kaip DJ Alko, pasižymėjęs Lietuvos urbanistinio judėjimo pasaulyje. Prieš 12 metų jis įkūrė organizaciją „Street Up“, kuri sukėlė naujosios hip hopo, regio ir laužytų ritmų muzikos bangą didžiuosiuose Lietuvos miestuose. DJ Alko yra apšildęs tarptautinio lygio atlikėjus, tokius kaip: DJ Premier & Bumpy Knuckles, Supersci, Basta, Noize MC, Dead Prez, DJ Vadim, Steppa Style.

Taip pat penktadienį tyliojoje diskotekoje gros DJ Justinez, talentingai supinantis hip hopą, funk‘ą,  soulą, r&b, regį, drum&bass ir kitus stilius. Publika apie jį išgirdo prieš 10 metų, ir nuo tada Justinez dalyvavo įvairiuose šokių renginiuose, grojo su Lietuvos hip hopo kultūrai nusipelniusiais vardais – DJ Mamania ir DJ Mantini, suko plokšteles „Taste It!“ vakarėlių cikluose. Pastaraisias metais jis – dažnas „Narauti“ renginių svečias. Be viso to, DJ Justinez yra apšildęs tarptautines žvaigždes: Supersci, Grandmaster Flash, DJ Premier & Bumpy Knuckles, Basta, Guf ir kitus. Nuo 2014 metų jis – ir hip hopo grupės „Tavo Tėvas“ narys.

DJ Waldemar

Penktadienį prie pulto taip pat stos DJ Waldemar, – beveik dešimtmetį klubinėje orbitoje besisukantis vardas. Ant disco ir house bangų čiuožiantis didžėjus plokštelių krepšyje visuomet turi šio bei to saulėto, o klampesnės šokių muzikos gerbėjams jis žinomas kaip 1/2 Parallax dueto, reziduojančio Vilniaus „Kablyje“ ir Kauno „Lizde“. Leon Vynehall, Max Graef ar Medlar – tik keli vardai, su kuriais prie pulto pečius rėmė šis veikėjas ir visi jie sufleruoja, kad nuotykis su Valdemar bus įsimintinas.

Tą patį vakarą publiką šokdins Šarūnas Šimaitis arba kitaip – Less Feeling, savo karjeroje grojęs geriausiuose Lietuvos klubuose su tokiais atlikėjais kaip Makam, Anthony Naples, Patrice Scott, Glenn Astor. Šiuo metu Šarūnas kuruoja legendomis apipinta vakarėlių seriją „Tarp Dviejų Aušrų” bei yra naktinio klubo „Lizdas” rezidentas.

Less Feeling

Šeštadienio vinis – projektas „When Raggae Meets Hip-Hop“, kurį įsuks DJ Mamania ir Eroott. Jau ne kartą pečiais apsitrynę stiliai vėl skleis geras vibracijas festivalyje. Patefonas į patefoną susitiks du pirmaujantys savo lygose meistrai: vienas stipriausių regio selektorių Lietuvoje Eroott arba tiesiog Erik Berežok ir „G&G Sindikato“ didžėjus DJ Mamania.

DJ Mamania

Šeštadienį plokšteles suks ir vienas jauniausių „Lizdo“ šeimos atstovų – Haroldas, kuriam paklūsta ir 80-ųjų braziliškas disco, ir šių dienų house ar lo-fi. Haroldas visada pasiruošęs pagroti saulėlydžių nuotaikomis.

Rokas J

Taip pat „Hermis Silent Disco“ pasirodys Marius Dan. Tai – garso ir muzikos King Kongas, šiais metais švenčiantis 12 metų patirties šou pasaulyje gimtadienį. Jis yra garsiųjų Londono „Thrown“ renginių kuratorius, profesionalus inžinierius ir niekada nepavargstantis vinilinių plokštelių kolektorius. Jo fonotekoje nesvetima nei J Dilla, nei Aphex Twin, tačiau šiuo metu Marius Dan stebina Lietuvą su itin reta elektroninės „Afro disco“ muzikos programa.Be to, „Hermis Silent Disco“ naktimis vieną iš pultų bus okupavę: Ektoplazma (Plazma records), Rokas J (Silent disco), Jonas (Silent disco).

Graffiti-91

Geri bytai skambės ir šeštadienio Paplūdimio scenoje. Ten plokšteles suks festivalio „Galapagai“ publikai gerai pažįstamas duetas „Name free“. Šį kartą jie taip pat visus palinksmins serija puikių gabalų, nuo vasariškų kūrinių iki smagaus techno. Savo setą jie transliuos gyvai.

Ir dar vienas Paplūdimio scenos didžėjų tandemas – „Muddy Waters“, kitaip – Tomas ir Laurynas, savo klausytojus susiradę atskirai, ilgai ir nuosekliai formavę individualų stilių. Tačiau atsidūrę prie vieno pulto jie suprato, kad dviese sukuria tą ilgai atskirai ieškotą skambesį. Pirmasis oficialus dueto pasirodymas buvo praėjusių metų festivalyje „Galapagai 2016“, taigi, šiais metais su festivaliautojais „Muddy Waters“ galės švęsti pirmąjį gimtadienį.

 

 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...