Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Festivalio „Galapagai“ vartai atsivėrė: žmonės rinkosi iš vakaro

Šį penktadienį ir šeštadienį Zaraso ežero saloje linksminsis tūkstančiai festivaliautojų, susirinkę į ilgai lauktą „Galapagų“ fiestą. Būrelis prisiekusių šio festivalio gerbėjų prie vartų lūkuriavo jau nuo vakar.

„Viskas paruošta, sutvarkyta, nuotaikos – festivalinės, saulė šviečia, palapinių miestelis kyla, žmonės renkasi, – pasakojo „Galapagų“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. – Būrelis atvažiavo jau vakar, laukė dvyliktos valandos, kad atidarytume vartus. Nors oficialiai atsidarome tik 9 val. ryto, jiems negalėjome atsakyti. Mačiau paskui, kad chebra naktį žaidė kamuoliu, klausėsi muzikos. Festivaliniai žmonės!“

20160720_123526
Algirdas Barniškis-Blėka

Organizatorius dar kartą atkreipia dėmesį, kad į salą draudžiama įsivežti narkotinių medžiagų ir bet kokios rūšies alkoholinių gėrimų (įvairaus alaus ir sidro bus galima įsigyti vietoje), taip pat draudžiama stiklinė tara. Prie įvažiavimo į festivalį budės pareigūnai su šunimis. „Prašau visų būti protingais ir nekenkti nei sau, nei kitiems“, – kalbėjo Blėka.

Beje, atvykusieji su savo augintiniais būtinai turi pasirūpinti jų antsnukiais, kitaip į aktyviąją zoną gai būti neįleisti. Teritorijoje jų lauks speciali poilsio zona su skanėstais. Šeštadienį „Galapaguose“ vyks šunų lenktynės. Taip pat veiks taromatas, į kurį įmesdamas panaudotą plastikinį bokalą ar skardinę grynųjų pinigų negausi, bet jie keliaus gyvūnų globos namams „Lesė“.

Galapagai_kviecia

Greta kitų socialinių iniciatyvų veiks įvairios kūrybinės dirbtuvės, vyks loginiai, virtualūs ar sportiniai žaidimai, bus galima išmėginti vandens katapultą, išsinuomoti irklentes, vandens dviračius, užsidaryti paslaptingame kambaryje, įsiamžinti fotobūdelėje ar atsigaivinti dulksnos palapinėje, žaisti megatinklinį, išbandyti tyliąją ar neoninę diskotekas. Gyvos muzikos bus į valias – per šį savaitgalį „Galapaguose“ pasirodys 80 atlikėjų, tarp jų – „Leon Somov & Jazzu“, „G&G Sindikatas“, „Lilas ir Innomine“, „Beissoul & Einius“, Vidas Bareikis, BA. ir daugybė kitų. Pagrindiniai svečiai iš užsienio – penktadienio vakarą grosiantys „Gorgon City Live“ ir šeštadienio headlineriai „Milky Chance“. Taip pat atvyks Shakka iš Jungtinės Karalystės ir puikiai žemaičiuojanti Silvana Imam iš Švedijos.

Kitos naujienos

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...

 Ar lietuviai tikrai nepaveikūs dezinformacijai?