Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Festivalio „Galapagai“ žvaigždė JP Cooper siunčia linkėjimus Lietuvai – jis jau pakeliui!

Zarasuose, didžiojoje ežero saloje šį penktadienio rytą jau atsivėrė festivalio Galapagai“ vartai ir netrukus bus galima pasinerti į dvi paras nerimsiančias linksmybes. Šio vakaro pagrindinė žvaigždė – atlikėjas, su kurio dainomis gyvename jau ne pirmą vasarą – JP Cooper iš Jungtinės Karalystės. Socialiniuose tinkluose jis įkėlė filmuką, kuriame perduoda Lietuvai linkėjimus.

„Labas, esu labai susijaudinęs, nekantrauju pagroti festivalyje „Galapagai“, Lietuvoje. Tikiuosi, jūs ten mėgaujatės geru oru. Pasimatysime per mano šou“, – kalbėjo JP Cooper.

https://www.facebook.com/1814974650/posts/10209282542379983/

„Oras tikrai labai geras, JP Cooperiui patiks, – atlikėjui atsako „Galapagų“ organizatoriai. – Festivalis prasideda, laukiame visų!  Patys atlikėjai sako, kad šiemet programa – labai įdomi. Stenkimės pamatyti viską, ir būtinai JP Cooper, kuris yra tiesiog neprilygstamas!“

Šiandien atlikėjui – 35-eri. Ir jis turi viską, apie ką būtų galima svajoti. O pirmasis JP Cooper įsigytas muzikos albumas buvo Michaelo Jacksono „Bad“. „Kai pirmą kartą jį pamačiau, apstulbau: kas šitas žmogus? Tai, ką jis darė, buvo nepaprasta“, – sakė JP Cooper.Jis – kepurėtas vaikinas su dredais, kurio grubus įdegis veikiau leistų įsivaizduoti atlikėją basą laukiniame paplūdimyje Jamaikoje, nei prie baseino Majamyje.JP Cooper hitą „September Song“ „Youtube“ svetainėje perklausė 43 milijonai žmonių, „She’s on My Mind“ – 11 milijonų, o „Perfect Strangers“ su Jonas Blue – beveik pusė milijardo! Tačiau atlikėjas dėl to nė kiek nesipučia, ir sako, kad tik tobulėdamas patiria laimę.„Kai buvau paauglys, man patiko dainuoti tai, ką girdžiu per radiją, bet niekad nemaniau, kad būsiu atlikėjas. Visas Mančesteris tada klausėsi „Oasis“ ir kitų. Daugybė britų vaikų namuose turėjo gitarą, ir aš buvau ne išimtis. Mano aplinkoje visi mylėjo muziką. Pats gana anksti pradėjau rašyti. Mokykloje mėgau kurti rašinėlius. Paskui tai virto muzika. Gana greitai iš kūrybos pajutau malonumą. Bet buvau pernelyg drovus, gėdydavausi parodyti žmonėms, ką parašiau. Dabar kai paskaitau, – o, baisu, kokia nesąmonė. Bet tada buvau labai jaunas, – juokiasi JP Cooper. – Paskui progresavau. Lioviausi groti su grupėmis, pradėjau solo, jaučiau daugiau laisvės dalytis su žmonėmis tuo, kas man pačiam patinka. Ir sėkmė mane lydėjo. „O, tu visai neblogas“, – sakydavo man. Okej, faina. Mėgau iššūkius, žiūrėjau, kaip kiti atlikėjai juda, kaip elgiasi scenose, mokiausi. Bet nebuvau kažkoks pateptasis. Daug metų dariau muziką, ne pinigus.“

JP Cooper sako, kad visada rinkdavosi mažos atsakomybės darbus. Taip galėjo daugiau savęs skirti muzikai. „Dirbau bare, grojau, viskas buvo neblogai. O paskui tapau tėvu. Tai daug ką pakeitė. Supratau, kad reikia sustoti ir pergalvoti savo karjerą. Aš negaliu amžinai dirbti bare, o ir tėvystę su muzikanto gyvenimu gana nelengva suderinti. Tai buvo lūžio metai. Pasikeitimai vis dar tebevyksta, juk dar yra žmonių, kurie nežino JP Cooperio… Vis galvoju – gerai, kas toliau? Man reikia augti. Visa žmonija turi progresuoti. Žinoma, mano dainų perklausų skaičiai yra faina, bet svarbiausia – tobulėti. Tai mane daro laimingu“, – kalbėjo JP Cooper viename interviu.

Penktadienio vakarą jis pasirodys festivalio „Galapagai“ Didžiojoje scenoje. JP Cooper pasisveikins su publika 23 valandą. Prieš tai lietuviams koncertuos serbai „Dubioza Kolektiv“, britas Tom Walker, „G&G Sindikatas“. Po headlinerio pasirodymą surengs „Solo ansamblis“. Po vidurnakčio Cirko scenos kupolą kilnos „Balkanaktis“, o Tyliojoje diskotekoje dirbs šauniausi Lietuvos didžėjai.Muzikinis judesys šiandien prasidės 15 val. Slėnio scenoje pasirodys „Tavo Tėvas“, MIGLOKO, Beatrich, „Garbanotas bosistas“, Justinas Jarutis. Cirko scenoje džiugins Ialaz, Tillae, „The Bad Tones“, Cheri, Free Finga & Keanu Blunt, Mesijus.  Rytojaus programa – galapagai.lt. Festivalio puslapyje arba prie įvažiavimo vartų galima nusipirkti bilietus į abi dienas arba tik šeštadienio bilietą.

 

Kitos naujienos

Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai va...

Šį trečiadienį Alytaus Dainų slėnis tampa viena didele Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo kar...

Dauguose jau antradienį vyks didžiausia Alytaus rajono savivaldybės šventė. Rajono meras Algirdas Vr...

„Tiltai ne tik sujungia upės krantus, bet sujungia ir žmones“ (H. Kabeikis).