Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„FM99“ – Alytaus Lėlių teatras „Aitvaras“ kviečia 20-metį švęsti drauge!

Alytaus Lėlių teatras „Aitvaras“ jau dvidešimtmetį kviečia mažuosius alytiškius ir jų bičiulius pasinerti į teatro pasaulį, pamatyti, kaip atgyja lėlės, tapti pasakų dalimi ir auginti meilę kultūrai savo širdelėse jau nuo mažų dienų. Per dvidešimt gyvavimo metų „Aitvaras“ daug keliavo, daug patyrė, daug spektaklių sukūrė ir… buvo beužveriantis savo duris. Tačiau į šią žinią alytiškiams aktyviai sureagavus, teatras vėl stojo ant kojų ir šį mėnesį švenčia dvidešimtąjį jubiliejų!

Kaip kalbėjo „Aitvaro“ vadovė Loreta Skruibienė: „Patys negalim priprasti, kad jau 20 metų kuriame, dirbame, tai smagus etapas. „Aitvaro“ kūrybinis gyvenimas labai įdomus. Su kiekvienu spektakliu prisimenu įvairiausių nuotykių, atsitikimų, nes buvimas su vaikais atneša daug įspūdžių ir prisiminimų“.

Kviečiame pasiklausyti pokalbio.

15683191_1273848989304348_1255988729_n
Lėlių teatro „Aitvaras“ vadovė Loreta Skruibienė „FM99“ studijoje

Jubiliejaus proga „Aitvaras“ į „Lėlių kambarį“ kviečia ir suaugusiuosius švęsti drauge spektaklyje-projekte „Pasakucė“.

pasakuce

Lėlių teatras „Aitvaras“ aktyviai dalyvauja ir socialinėje veikloje, 20-ties metų jubiliejaus proga surengė kalėdinę šventę „Pasakadienis“, kurioje dalyvavo Lietuvos SOS kaimų draugijos, VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Alytaus dienos centrų vaikai, Alytaus globos namų bei gausių šeimų centro „Skruzdynėlis“ vaikai.
Šventėje nestigo žaidimų, juoko bei geros nuotaikos. Lėlių teatro scenoje aktoriai pristatė spektaklį pagal jau seniai vaikų pamėgtą pasaką „Raudonkepuraitė ir vilkas“ (pagal Š.Pero pasaką).  Vaikai turėjo galimybę tapti pasakos herojais bei pakreipti spektaklio siužetą.
Kartu su vaikams gerai žinomais personažais Pūkiu ir Niurna dalyviai keliavo prie „Olimpinės eglutės“.
Šaltis visai negąsdino, vaikai žaidė įvairius žaidimus, kartu įtraukdami praeivius. Miesto aikštėje aidėjo vaikų juokas. „…Norėjome tiesiog padovanoti šventę vaikams. Jau dvidešimt metų draugaujame su vaikais netekusiais šeimos židinio šilumos. Tikime kad ši mūsų dovana juos pradžiugino…“ – kalbėjo L.Skruibienė.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...