Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

FM99 – „Google“ sistemos paieškų viršūnėje – Donaldas Trumpas ir „Pokemon Go“

Šiais besibaigiančiais metais „Google“ sistemoje vartotojai daugiausia ieškojo informacijos apie papildytos realybės žaidimą „Pokemon Go“, skelbiama paskelbtoje kompanijos ataskaitoje.

Į populiariausių paieškų trejetuką taip pat pateko ir naujasis telefonas „iPhone 7“ bei išrinktasis Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas). O ketvirtoje vietoje atsidūrė balandį miręs amerikiečių dainininkas Prince’as (Princas).

pokemonu-gaudymas
Vasarą alytiškiai buvo surengę „pokemonų“ gaudynes (Fm99 nuotr.)

Kalbant apie žmones, į sąrašą žmonių, apie kuriuos daugiausia norėjo sužinoti internautai, pateko ir D. Trumpo varžovė prezidento rinkimuose Hillary Clinton (Hilari Klinton), olimpinis plaukikas Michaelas Phelpsas (Maiklas Felpsas), D. Trumpo žmona Melania (Melanija) ir olimpiadoje auksą laimėjusi amerikiečių gimnastė Simone Biles (Simon Bails).

Kalbant apie naujienas, kurių „Google“ sistemoje ieškojo vartotojai, pirmoje vietoje atsidūrė JAV rinkimai, po kurių eina Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės, šaudynės naktiniame Oralndo bare ir Zika virusas.

donald-trump-slate-com-nuotr
Donaldas Trumpas (slate.com nuotr.)

Tarp šiemet Anapilin pasitraukusių garsenybių, apie kurias norėjo sužinoti internautai, pirmauja jau minėtas Prince’as, po kurio seka Davidas Bowie (Deidivas Bouvis), nužudyta jaunoji amerikiečių dainininkė Christina Grimmie (Kristina Grimi), britų aktorius Alanas Rickmanas (Alanas Rikmanas) ir bokso legenda Muhammadas Ali (Muhamadas Ali).

Technologijų skiltyje didžiausios „Google“ sistemos lankytojų dėmesio sulaikė „iPhone 7“ telefonas. O antroje vietoje, kaip tai bebūtų ironiška, atsidūrė Indijoje vos už 251 rupiją (mažiau nei 4 JAV dolerius) parduodamas išmanusis telefonas „Freedom 251“.

Kalbant apie pasaulinius sporto renginius, internautai daugiausia domėjosi olimpiada, beisbolo pasaulio čempionatu, „Tour de France“ dviračių lenktynėmis bei Vimbldono ir „Australian Open“ teniso turnyrais.

Tarp dažniausiai „Google“ interneto paieškos sistemoje ieškotų kino filmų atsidūrė „Deadpool“, „Suicide Squad“, „The Revenant“, „Captain America: Civil War“ ir „Batman v Superman“.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...