Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„FM99” kultūra – konferencija „Inovatyvūs suaugusiųjų švietimo metodai” jau penktadienį!

Tarptautinė sklaidos konferencija „Inovatyvūs suaugusiųjų švietimo metodai” gegužės 26 dieną, penktadienį, nuo 9 valandos, Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje kvies susipažinti su kelių skirtingų šalių specialistus suvienijusiu projektu ir galimybėmis tobulėti suaugusiam žmogui muzikos pagalba.

Kaip kalbėjo Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė: „Nežiūrint į tai, kad mes, kai susitikom pirmą kartą, pastebėjom, kokie visi esam skirtingi, tikrai susiėmėm už galvos, nes vieni turėjo daugiau patirties muzikoje, kiti – daugiau šokyje, vieni dirbo daugiau su senjorais, kiti – su negalių turinčiais žmonėmis. Tie, kurie dirbo vienoje srityje, jie neįsivaizdavo, kaip pritaikysim muziką arba kaip reikės įtraukti, kaip mums ir reikalinga, – technologinis, lingvistinis, emocinis raštingumas? Taigi, mes mokėmės kartu, mes ėjom visą kelią kartu ir iki šiol tebeeinam. Ir šiandien turim puikų rezultatą”.

 

Projektą iš dalies finansuoja Europos Komisija. Ši publikacija atspindi autoriaus požiūrį, o Komisija nėra atsakinga už patalpintos informacijos naudojimą.

 

 

 

 

 

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė