Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

„FM99“ kultūra – konferencija „Inovatyvūs suaugusiųjų švietimo metodai“ jau penktadienį!

Tarptautinė sklaidos konferencija „Inovatyvūs suaugusiųjų švietimo metodai“ gegužės 26 dieną, penktadienį, nuo 9 valandos, Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje kvies susipažinti su kelių skirtingų šalių specialistus suvienijusiu projektu ir galimybėmis tobulėti suaugusiam žmogui muzikos pagalba.

Kaip kalbėjo Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė: „Nežiūrint į tai, kad mes, kai susitikom pirmą kartą, pastebėjom, kokie visi esam skirtingi, tikrai susiėmėm už galvos, nes vieni turėjo daugiau patirties muzikoje, kiti – daugiau šokyje, vieni dirbo daugiau su senjorais, kiti – su negalių turinčiais žmonėmis. Tie, kurie dirbo vienoje srityje, jie neįsivaizdavo, kaip pritaikysim muziką arba kaip reikės įtraukti, kaip mums ir reikalinga, – technologinis, lingvistinis, emocinis raštingumas? Taigi, mes mokėmės kartu, mes ėjom visą kelią kartu ir iki šiol tebeeinam. Ir šiandien turim puikų rezultatą“.

 

Projektą iš dalies finansuoja Europos Komisija. Ši publikacija atspindi autoriaus požiūrį, o Komisija nėra atsakinga už patalpintos informacijos naudojimą.

 

 

 

 

 

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...