Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

„FM99″ Kultūra – prieš vasaros atostogas Lėlių kambaryje premjera – spektaklis vaikams „Istorijos iš spintos“!

Mažieji alytiškiai ir miesto svečiai turbūt mintinai žino kelią ir laiptelius, kuriais pakilus, atsiduri stebuklingame lėlių pasaulyje. Lėlių kambarys nuolat suburia mažuosius teatro mylėtojus pasidžiaugti spektakliais bei edukacijomis. Na, o sezonui baigiantis, pristato ir naują premjerą – spektaklį vaikams „Istorijos iš spintos“!

Kaip pasakojo inscenizacijos autorė ir režisierė Loreta Skruibienė: „Labai laukėme šios premjeros. Šis spektaklis gimė neatsitiktinai. Jame dalyvauja spinta ir spintoje kabantys rūbai. Jie bendrauja ir kalba savo istorijas. Vasaras praleisdavau pas močiutę kaime. Buvo tokia senovinė sodyba ilga ir antrame aukšte buvo didžiulė palėpė… tas prisiminimas labai ryškus. Kas turi ar matė tokias sodybas senas, turėtų pajausti tą levandų kvapą. O tiems, kurie neturėjo tokios galimybės, pasistengsime, kad pajustų spektakliukyje“.

Loreta Skruibienė „FM99“ sudijoje.

 

Vieną lietingą dieną Emilija pagaliau užsiropščia į palėpę. Jai prieš akis atsiveria levandomis kvepiantis pasaulis, nušviestas dviejų nedidelių langelių. Medinės spintos gyventojai su ja pasidalija savo istorijomis, paslaptimis ar net meilės atodūsiais. O vieną dieną pasaulis ima ir apsiverčia aukštyn kojomis…

Vaidina aktorės: Rūta Petkutė ir Jūratė Kundrotienė

Inscenizacijos autorė ir režisierė  Loreta Skruibienė

Muzikos autorius Vytautas Skruibys

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...