Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

FM99 – kviečia jubiliejinė 10-oji paroda MOKYKLA 2020! Prisijunkime!

Jau rytoj prasideda švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020”: stebins unikaliu turiniu ir formatuapie tai FM99 eteryje kalbėjome su projekto vadove Vaida Daskevičiene, – kviečiame pasiklausyti!

Skaitmeninimas žengia sparčiais žingsniais, veržiasi į mūsų gyvenimą ir buitį, ne išimtis ir mokykla. Kas toliau? Gal virtualioji realybė čia pat, klasėje? Sužinoti lapkričio 20 ir 21 dienomis kviečia jubiliejinė 10-oji paroda MOKYKLA 2020, kuri dėl epidemiologinės situacijos šalyje, keliasi į virtualią erdvę bei skelbia – ATEITIS VYKSTA DABAR.

Kokia laukia virtualioji paroda?

Lapkričio 20-21 dienomis organizatoriai siūlo inovatyvumo pripildytą programą. „Šias, naujovių kupinais metais MOKYKLA pasiūlys platų įvairių renginių tinklelį, pavyzdžiui, viešąsias konsultacijas, su inovacijomis supažįstančius pranešimus, švietimo bendruomenės bei verslo atstovų pasiūlymai šalies ugdymo įstaigoms. Taip pat nepamirštas ir tradicinis parodos aspektas – „Atradimų laboratorijos“ – kurios kvies priglusti prie savo ekranų bei suteiks galimybę viską pasidaryti patiems namuose“, – pasakoja Egidijus Čeponis, parodos renginių vadovas.

Dvi dienas truksiančioje svarbiausioje Lietuvos švietimo bendruomenės metų virtualioje parodoje dalyvaus daugiau kaip 25 verslo įmonės, ugdymo įstaigoms pristatančios naujausius švietimo sprendimus.

Mokytojai ir mokyklų atstovai kviečiami susipažinti su skaitmeninio mokymo(si) turinio ir aplinkos naujienomis, neformalaus ugdymo aktualijomis, mokyklų įrangos sprendimais“

Tai galimybė dalintis patirtimi, užmegzti naujų kontaktų, gauti atsakymus į rūpimus klausimus ir bendrauti su ekspertais vienoje vietoje saugiai ir patogiai “, – pasakoja parodos projektų vadovė Vaida Daskevičienė.

Kodėl verta tapti lankytoju?

Virtualioje erdvėje (MS TEAMS ir BILETUM platformose) programą sudarys net 6 teminiai kanalai, tad per 2 dienas įvyks apie 100 skirtingų transliacijų. Tarp renginių, žiūrovus džiugins šalies mokyklų paruošti pozityvumo užtaisai, parodos lankytojai turės galimybę gauti individualias dalyvavimo pažymas bei laimėti išmaniuosius, parodos rėmėjų įsteigtus, prizus!

Šiemet švietimo bendruomenė susidūrė su ypatingais iššūkiais ir pokyčiais, kurie paspartino mokyklų skaitmeninimo procesą ir mokymo(si) standartų pokyčius, ugdymo metodus bei bendravimo formas. Kaip skaitmeninimas keičia mokyklos gyvenimą? Kaip pastarieji mokymo(si) iššūkiai padės tobulinti ugdymo procesą? Organizatoriai atsako – registruokitės, sužinokite bei tapkite didžiausio švietimo renginio dalimi!

Taigi, šiais ir kitais aktualiais švietimo klausimais jau lapkričio 20–21 dienomis diskutuosime virtualioje parodoje MOKYKLA 2020!

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...