Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

FM99 radijo ekskursijos. Keliauk ir pažink!

FM99 radijo ekskursijos. Keliauk ir pažink!

Visą vasarą radijo stoties FM99 klausytojai, žaisdami žaidimą „Keliauk ir pažink“, dalyvavo mini radijo ekskursijose ir turėjo galimybę pakeliauti bei susipažinti su daugeliu Lietuvos regionų. Akcijos tikslas buvo ne tik padovanoti puikių prizų, kuriuos įsteigė „Europa royale Druskininkai“, „Snow arena“, „Tarzanija“ ir turizmo informacijos centrai, bet ir supažindinti žmones su dar neatrastais Lietuvos kampeliais, paskatinti juos keliauti savo šalyje ir pajusti nepakartojamą atradimo jausmą. Kaip sakė vienas iš žaidimo dalyvių: „Lietuva tokia didelė ir graži šalis, jog reikia laiko, kad suspėti ją visą apžiūrėti“.
Per šią vasarą suspėjome apkeliauti beveik visą Lietuvą, aplankėme Lazdijų, Vilkaviškio, Alytaus, Kauno, Bištono, Š iaulių, Anykščių, Druskininkų ir Varėnos kraštus. Pažinome architektūrinius, gamtos paminklus, iškilias Lietuvos asmenybes, neatsiejamas nuo tam tikrų regionų, prisiminėme istorines datas. Ne vienas iš akcijoje dalyvavusių klausytojų patvirtino, jog metu gavo naujos, jam negirdėtos ir naudingos informacijos, o žaidime dalyvavę moksleiviai patikino, kad gautas žinias panaudos sėdėdami mokyklos suole.
Kartu su FM99 klausytojus į mini ekskursijas lydėjo turizmo informacijos centrų darbuotojai. Kokie buvo įdomūs ir netikėti pokalbiai su jais! Š tai Kauno TIC direktorius Sigitas Sidaravičius suintrigavo pasiūlydamas ekskursiją tik moterims, o paprašytas išvardinti tris dalykus, dėl kurių vertėtų aplankyti Kauną teigė: „Senamiestis, kas domisi architektūra ir naktiniu gyvenimu. Vienintelis miestas Europoje turintis tokius gynybinius įtvirtinimus – Kauno požemiai ir fortai. Svetingumas, žmonės myli turistus.“ O jei nusikeltume į Š½emaitiją, tai Š iaulių TIC direktorė Giedrė Brazlauskaitė maloniai pakvies užsukti į naujai atsidariusį šokolado fabriką.
Lazdijai, Vilkaviškis, Alytus, Kaunas, Birštonas, Š iauliai, Anykščiai, Druskininkai, Varėna – kiekvienas Lietuvos kampelis turi savito grožio ir vasara tikrai nėra vienintelis metas, kuomet galime keliauti – tam puikiausiai tinka ir gražus rudens savaitgalis.

————–
Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...