Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

FM99: Senelių darželio „Gerumo skraistė“ senjorai renka Gerumo kilometrus, – prisijunkime!

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Gražiausių švenčių dvasia dar sklando tarp mūsų, tad linkime su džiaugsmu išlydėti 2021-uosius ir viltingai pasitikti 2022-uosius metus! Lai jie išpildo mūsų svajones ir lūkesčius! Didelę svajonę turi ir Senelių darželio „Gerumo skraistė“ senjorai – įsigyti naują, pritaikytą ir neįgaliesiems autobusiuką, juo keliauti po Lietuvą, aplankyti jūrą, nuvykti pagrybauti… ir turėti galimybę senjorus paimti iš namų, atsivežti į užsiėmimus, o paskui saugiai parvežti namo.

Apie tai, apie prabėgusius 2021-uosius ir ateinančių 2022-ųjų planus FM99 studijoje kalbėjome su „Gerumo skraistės“ įkūrėja ir vadove Gita Mickevičiūte, – kviečiame pasiklausyti!

Gita Mickevičiūtė ir Eglė Malinauskienė FM99 studijoje

„Gerumo skraistė“:

Kiekvienais metais Alytaus pusmaratonyje mes išdidžiai nueiname savo 600 metrus. Jūs mums plojate, įteikiate medalius, fotografuojate – ačiū už tai! Bet ar galėtumėte palydėti tolėliau?

Mes labai norėtume į kirpyklą, paglostyti šuniukus prieglaudoje, nuvykti į operetę Kaune, pasikonsultuoti su medikais, galų gale, rinktis „Gerumo skraistėje“ ir iškepti Jums meduolius, tačiau taip slidu…taip baisu eiti…

Mūsų senasis autobusiukas labai dažnai genda, todėl prašome nupirkti mums gerumo kilometrus!

Už paaukotus 2 Eur mes apsilankytume bažnyčioje. Už paaukotus 15 Eur mes nuvyktume rudenį pagrybauti (labai mėgstame). Už paaukotus 50 Eur aplankytume Vilniaus senamiestį, pasigrožėtume miesto eglute. O už paaukotus 100 Eur pamatytume jūrą!

Kiek toli pavėžėsite Jūs?…

Gerumo kilometrus galima nupirkti pervedus auką:

Gerumo skraistė, VšĮLT967044060008022889įm.k.: 304028377

Kitos naujienos

Pirmajame Alytuje rekonstruojamas prekybos centras A.Juozapavičiaus gatvėje. Projekto viešasis svarstymas...

Rugpjūčio 14-ąją Druskininkuose vyko aštuntasis sūrių festivalis. Jame dalyvavo 20 smulkių sūrininkų iš L...

Žolinė arba Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventė švenčiama 8 dienas.

Sekmadienį Alytuje vyks paskutinės Lietuvos okupacijos aukos, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo g...