Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

FM99 viešėjo dr. Aušra Maldeikienė. Kalbėta apie ekonominę situaciją Lietuvoje (papildyta audio)

Birželio 20 d. 12 val. Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje (Naujoji g. 48) vyks susitikimas-diskusija „Lietuvos ir Europos Sąjungos ekonominė situacija: dabarties iššūkiai ir galimybės“ ALYTAUS miesto ir rajono visuomenei.
Susitikime bus kalbama apie ekonominę situaciją Lietuvoje ir Europoje, ES pastangas suvaldyti esamus ir galimus ekonominės krizės padarinius, nacionalinius strategijos „Europa 2020“ tikslus ir pilietinės visuomenės vaidmenį siekiant sėkmingo šios strategijos įgyvendinimo.
Ekonominė krizė išlieka vienu didžiausių rūpesčių Europoje, todėl renginio tikslas yra kalbėti su alytiškiais apie esamą ekonominę situaciją ir galimybes ją įveikti, parodyti, kokių strateginių priemonių imamasi Lietuvoje ir Europos Sąjungos mastu.
Renginyje bus supažindinama su pagrindinės Lisabonos sutarties (ES Reformų) gairėmis, ES ekonomikos augimo strategija „Europa 2020“ ir diskutuojama, kaip šios strategijos pagalba siekiama mažinti ateities krizių pavojų. Renginio dalyviai bus skatinami išsakyti savo nuomonę, klausti ir gauti atsakymus į jiems iš iškilusius klausimus čia ir dabar renginio tema.

Pokalbį galite klausyti čia.

—-
Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...