Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

FM99 žurnalistei Vidai Grišmanauskienei –„Agromedija 2014“ apdovanojimas

Vida Grišmanauskienė
Vida Grišmanauskienė

Apdovanoti kūrybiškiausių ir profesionaliausių Lietuvos agrožurnalistikos darbų autoriai.

Už geriausią metų radijo žurnalisto darbą „Agromedija 2014“ apdovanojimas įteiktas radijo stoties FM99 žurnalistei, vyr. redaktorei Vidai Grišmanauskienei, papasakojusiai istoriją apie Lietuvos plytininko Gintaro Kniežos užmojus ir senovinės plytos kelią šiandien. 

Jis  plytas daro pagal XIV – XIX a. gamybos technologiją. Beje, keistas ar ne, bet sutapimas.  žemėje, kurioje dabar gyvena ir dirba šių dienų plytininkas, anksčiau  taip pat buvusi plytinė. Su  Gintaru, diplomuotu režisieriumi keliavome plytos keliu. Eime kartu.

Dėl apdovanojimų varžėsi beveik 70 darbų, skirtų kaimui ir žemės ūkiui, kuriuos pateikė penkios dešimtys žurnalistų. Daugiausia konkursinių darbų atsiuntė Alytaus, Vilniaus, Kėdainių, Kauno, Šiaulių, Joniškio ir žurnalistai.

Iš kairės: Jurgis Kochanskas, Vida Grišmanauskienė, Aldona Kudzienė
Iš kairės: Jurgis Kochanskas, Vida Grišmanauskienė, Aldona Kudzienė

Žurnalistų agrarininkų kūrybinių darbų konkursas, kurį inicijavo Lietuvos žurnalistų sąjungos agrožurnalistų klubas, surengtas antrą kartą. Konkursas yra atviras, žurnalistai jame dalyvauja nepriklausomai nuo to, ar jie yra kūrybinių ir profesinių organizacijų nariai.

Apdovanojimai įteikti televizijos, naujųjų medijų, spaudos žurnalistams. Sveikiname ir kolegę „Alytaus naujienų“ žurnalistę Aldoną Kudzienę, pelniusią apdovanojimą kategorijoje „Kaimas žmogui, žmogus – kaimui“. Padėką ir specialų prizą taip pat gaus „Alytaus naujienų“ korespondentas Jurgis Kochanskas.

Raudondvario pilyje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje įteiktos „Agromedijos žvaigždės“.

Konkurso darbus vertino organizatorių – Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir LŽS agrožurnalistų klubo, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos ir Lietuvos ūkininkų sąjungos – deleguotų atstovų komisija.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė