Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

“Galapagai 2014”: repo poetas MC Mesijus ruošiasi sugrįžimui į vaikystės kurortą

Jau rugpjūčio 1-2 dienomis Zarasuose, ežero saloje, įvyks geros nuotaikos festivalis “Galapagai 2014”. Jo dalyviai galės išsitaškyti rokenrolo siautulyje ir pagerbti savo muzikos dievukus visose keturiose scenose. Taip pat – pasipildyti karmos taškų sąskaitas dalyvaujant socialinėse iniciatyvose, gaudyti orą stebint BMX/MTB dviračių šou ir maloniai pasišildyti sąnarius paežerės saulėkaitoje.

Patinka, kai iš smėlio gali nusilipdyti kokį nori baldą – ar tai bus šezlongas, ar fotelis, jau nekalbu apie sėdmaišius. Taigi mano atostogoms reikia smėlio. Ir karščio. Idealiu atveju 36.6 – kaip gimdoje, – sako festivalio “Galapagai” dalyvis MC Mesijus, ką tik įsiamžinęs ant karšto paplūdimio smėlio su Galapagų ruoniais. – Su ruoniais nieko bendro neturiu, giminėje ruonių nėra, ruonio neauginau daugiabuty. Bet gerbiu juos už jų laisvę gulėti. Visi turi teisę išsidrėbti!”MCMesijus

 MC Mesijus savo teise pasinaudos pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Zarasuose. “Ten atostogaudavau vaikystėje. Įdomu grįžti jau nebe eilinio atostogautojo amplua. Girdėjau, per tą laiką ne tik aš paaugau, bet ir pats kurortas. Kurortas!” – pabrėžia repo poetas. Jo pasirodymas kurortiniame “Galapagų” festivalyje, “Nissan” scenoje įvyks šeštadienį, rugpjūčio 2 d.

Mėgstantiems ne tik gulinėti prie vandens, bet ir ką nors veikti, „Galapaguose“ bus pasiūlyta apsčiai pramogų. Bus galima išmėginti piešimą ant vandens, laikinas tatuiruotes, apyrankių pynimą, vaikščiojimą lynu, katapultą, „žmogaus raketos“ atrakcioną, vandens mūšį, sportinį pokerį, laipiojimo sieną. Gerumo tinklas „Pagalba daiktais“ kvies išpažinti nuodėmes ir išpirkti jas gerais darbais, „Gyvūnų gerovės iniciatyvų“ atstovai surengs šunų lenktynes, „Žirgų globos asociacija“ ugdys meilę šiems gyvūnams, „Gyvojoje bibliotekoje“ vyks atviri pašnekesiai su „kitokiais“.

Mūsų ankstyvoje jaunystėje, kuri prabėgo postsovietinėje valstybėje, nebuvo tokios galimybės – važiuoti į festivalius. Todėl pavydžiu šiuolaikiniam jaunimui, kuris turi visas sąlygas dalyvauti festivaliuose ir Lietuvoje, ir užsienyje. Mano laikais tokiomalonumo nebuvo”, – sako Igoris Kofas, kuris rugpjūčio 1-ąją su „Lemon Joy“ lips ant pagrindinės „Galapagų“ scenos.Lemon_Joy

 Dainininkė Jurga, savo karjeroje dainavusi daugelyje lietuviškų festivalių, o taip pat latviškame “Positivus”, šiemet debiutuos “Galapaguose”. Ji pagrindinėje scenoje pasirodys rugpjūčio 2-osios vakarą. “Mielai likčiau festivalyje ir po koncerto, nakvočiau palapinėje. Bet kadangi su šeima keliauju, tai vis tenka grįžti namo. Mamą Palangoje aplankau irgi tik koncerto proga”, – šypsosi dainininkė.

Jurga

 Tiems, kas į „Galapagus“ atvyks su palapinėmis ir liks pasimėgauti geriausia metų atmosfera visą savaitgalį, primename svarbiausių daiktų sąrašą: kremas ar purškiklis nuo saulės ir uodų, galvos apdangalai, saulės akiniai, visokiam orui tinkama avalynė, pagal naktinius miego poreikius – ausų kaištukai, kišeninis prožektorius, tualetinis popierius ir/ar kūdikių servetėlės (jos seniai nebe kūdikių, bet tebūnie), grynieji pinigai, įkrauta telefono baterija ar konkretus planas, kurioje vietoje susitinkama su draugais.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...