Klausyti gyvai

21:00 - 22:00

Smooth Jazz Café

„Galapagai“ tęsiasi: A. Tapinas atvyko su gaidžiu

 Penktadienio vakarą aktyviai įsukta festivalio „Galapagai“ karuselė ir toliau nestoja, ir gero vakarėlio nuotaika festivaliautojų vis dar neapleidžia, juo labiau, kai nakties linksmybes tebeprimena per visą aikštę pasklidę rožiniai konfeti, kurių į valias iššaudė pirmojo vakaro karalienė Charli XCX.

Viena ryškiausių šiuolaikinės muzikos žvaigždžių – Charli XCX patvirtino savo statusą, festivalyje „Galapagai“ surengdama išties efektingą rožinį šou – ši spalva dominavo apšvietimo sprendimuose, patrankos šaudė rožinius konfeti. Ant scenos siūbavo pripūsti milžinai, šokdami kartu su merginų kompanija pagal visą seriją pasaulinių hitų.Pati Charli scenoje elgėsi kaip roko žvaigždė, merginų šėlsmas buvo nenumaldomas. Savo pasirodymo pabaigoje ji pasikvietė kiek anksčiau už ją koncertavusią citrininių plaukų suomę Almą: abi spėjo susidraugauti užsienio festivaliuose.Susitikusios scenoje jos iš butelio gėrė šampaną ir žaidė su publika, daugiatūkstantinę minią priversdamos atsitūpti, o paskui kartu iššokti į viršų. Publika mielai prisijungė prie energingų atlikėjų siautulio. Ir bendrai sukurta nuotaika išliko iki vėlyvos nakties: Didžiojoje scenoje po Charli XCX koncertavęs „Solo Ansamblis“ tebevaldė galingą būrį muzikos gerbėjų.

Kiti naktį pratęsė linksmybes festivalio diskotekose ir palapinių miesteliuose. O šeštadienio vidurdienį gyvenimas tęsėsi: Slėnio scenos amfiteatrą nugulė humoristo Justino Jankevičiaus gerbėjai, festivalyje „Galapagai“ galėję sudalyvauti jo laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“. Šįkart pats Justinas tapo savo laidos svečiu, o jį kalbino kitas pramogų pasaulio vilkas – Martynas Starkus.Originalumo nestokojo ir laidos „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“, – Slėnio scenoje buvo nufilmuota ir jų vasarinė laida. „Esame geriausiame festivalyje „Galapagai“.

Geriausiame iki „Laisvės pikniko“, – sveikindamasis su publika šmaikštavo Andrius Tapinas. Šį kartą perbėgęs politinėmis aktualijomis, kai „Vilniaus meras Šimašius realiu laiku girdi, kaip slenka Gedimino kalnas“, o žmonės į darbą plaukia baidarėmis, jis pasikvietė į savo pokalbių šou dekoracijomis apstatytą sceną netikėtą svečią – gyvą gaidį, atkeliavusiu specialiu ekipažu, ir surengė pamoką „Kaip išsivartyti iš gaidžio“.Kitu pašnekovu tapo atlikėjas ir režisierius Vidas Bareikis, su kuriuo pavyko užmegzti itin smagų dialogą. A. Tapinas pasiteiravo, ar Vidas žino, kad yra vadinamas lietuviškuoju Makrūnu. Kodėl? „Nes yra vedęs gerokai vyresnę žmoną. Kai Vidui buvo 18, Jurgai Šeduikytei – jau 24-eri“, – kalbėjo laidos vedėjas.

Festivalyje toliau vyksta veiksmas. Šį vakarą dar bus daug kietų pasirodymų, savo eilės pasisveikinti su fantastine publika laukia ir Mesijus, „Šventinis Bankuchenas“, „Lilas ir Innomine“, „Leon Somov & Jazzu“. Tiesa, atsirado ir nenumatytų aplinkybių – apsinuodyjęs maistu į Lietuvą nebegalėjo atvykti DJ Netsky. Apgailestaudamas jis atsiprašė Lietuvos savo profilyje „Facebooke“ ir pažadėjo greitu metu vis vien surengti pasirodymą mūsų šalyje. „Festivalis – gyvas organizmas, visaip gali atsitikti. Bet čia visi serga vieni už kitus: Netsky pakeis Few Nolder ir Leon Somov, „Galapagams“ jie padovanos specialų setą“, –sakė organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Didžiojoje scenoje šiąnakt karaliaus „UNKLE Live“ su gyva britų elektroninės muzikos legenda Jamesu Lavelle. Taip pat pasirodymą surengs labai įdomi Vokietijos atlikėja Dillon, ir estas Tommy Cash šį vakarą savo gerbėjų būrį garantuotai pasididins keliais tūkstančiais.

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...