Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Gali būti, jog ateityje nebereikės sukioti laikrodžių

Gali būti, jog ateityje nebereikės sukioti laikrodžių. Europos Komisija pradėjo viešas konsultacijas dėl laikrodžio persukimo dukart per metus siekiant prisitaikyti prie dienos šviesos valandų pokyčių. 

Atsižvelgdama į piliečių, Europos Parlamento ir kai kurių ES valstybių narių prašymus, Komisija nusprendė išnagrinėti, kaip veikia dabartiniai vasaros laiko susitarimai, ir įvertinti, ar juos reikėtų keisti, ar ne. Šiuo tikslu buvo sukurtas internetinis klausimynas visomis ES kalbomis, kurį užpildyti reikia iki rugpjūčio 16 d.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ryšių su žiniasklaida grupės vadovė Agnė Kazlauskaitė

FM99 susisiekė su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ryšių su žiniasklaida grupės vadove Agne Kazlauskaite ir plačiau pasidomėjo apie šį projektą. „Klausimynas yra iš tikrųjų labai nesudėtingas ir labai trumpas – tik 5 klausimai, taigi daug laiko tikrai nesugaišite“ – teigė ji. „Galime pareiti nuo burnojimo arba kalbėjimosi tiesiog gatvėje, darbe, namuose šia tema prie savo nuomonė pareiškimo užpildant internetinį klausimyną“ –  būti aktyviems ragino A. Kazlauskaitė.

Išsamų interviu klausykite pokalbio įraše.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...