Klausyti gyvai

14:00 - 15:00

Dienos kaleidoskopas

Gimtadienį švenčia bene garsiausia pasaulyje dainininkė iš Latvijos – Laima Vaikulė – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Kovo 31-oji šou pasaulyje:

1954 – gimė Latvijos dainininkė Laima Vaikule.

1959 – gimė australų hard roko grupės „AC/DC“ narys gitaristas Angus Young (Angusas Jangas). Angus’as Young’as grupėje groja nuo pat jos sukūrimo. Angus’as bei kitas „AC/DC“ gitaristas Malcolm’as yra broliai. Angus’as iki šiol groja su mokykline uniforma. Tai sugalvojo Angus’o ir Malcolm’o sesuo, manydama, kad tai padidins albumų pardavimų skaičių. Grupės visame pasaulyje parduotų albumų skaičius viršija 200 milijonų kopijų. Vien 1980 metų albumo „Back in Black“ parduota visame pasaulyje virš 42 milijonų kopijų (vien JAV daugiau nei 21 milijonas), ir tai yra visų laikų antras pagal pardavimus albumas. „AC/DC“ yra sėkmingiausia ir žinomiausia roko grupė, kilusi iš Australijos.

Bridgestone Super Bowl XLIII Halftime Show1992 – Bruce Springsteen (Briusas Springstynas) išleido singlus „Human Touch“ ir „Lucky Day“. Bruce‘o Springsteen‘o muzikos stilius aprėpia Amerikos pop, folk, bliuzą bei kantri. Nuo pradžios rokenrolas jam buvo dominuojantis įkvėpimas. “The Wild, the Innocent & the E Street Shuffle” albume jaučiami Lotynų Amerikos muzikos elementai, džiazo, soul, fanko įtaka. Karjeros pradžioje Springsteen‘as koncentravosi daugiau į roko elementus. Paskutiniu metu jo muzika keičiasi toliau: atsiranda vis daugiau folk elementų, kartais netgi girdima gospel muzikos įtaka. “We Shall Overcome: The Seeger Sessions” albume Bruce atlieka klasikinį folk su folk grupe, o ne jo įprasta “E Street Band” sudėtimi. Savo turuose Springsteen‘as dažnai interpretuoja savo roko dainas folk stiliumi.

1995 – buvo nužudyta lotynų muzikos atlikėja Selena.

1995 – buvęs grupės „Led Zeppelin“ gerbėjas buvo suimtas už pasikėsinimą nudurti grupės įkūrėją, gitaristą Jimmy Page (Džimį Peidžą).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) neradus sutarimo ...

2023 m. spalio 7 d. prie Kaukų-Obelytės piliakalnių, Miroslavo sen., Alytaus r. sav....

„Varsa-Stronglasas“ spalio 4 dieną žais pirmas sezono rungtynes namuose. Pirma naujojo LRL čempio...

Šiandien streiką dalyje Lietuvos mokyklų pradeda Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo d...