Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Geriausia Alytaus regiono įmonė „Gazelės“ konkurse – UAB „Meganova Lt“

Penktadienį vyko sparčiausiai augančios bendrovės konkursas „Gazelė“. Finaliniame renginyje konkurso laimėtojus pasveikino Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentė pagrindinį – „Lietuvos gazelės“ apdovanojimą – įteikė bendrovei „Agrosfera“.

Kaip sakė Prezidentė: „Mūsų mažai valstybei svarbu būti greitai, prisiderinti prie naujų besikeičiančio pasaulio situacijų. Lietuva gali didžiuotis, kad tarptautinėje erdvėje sulaukia vis geresnių įvertinimų, tampa konkurencinga. Apie mus pradeda kalbėti kaip apie inovatyvią valstybę. Inovacijos – tai iš tiesų mūsų niša. Būtent tokia naujoji Lietuva ir gali pasiekti aukštumų, nes tai – mūsų galimybės, mūsų talentai, mūsų veržlumas“.

IMG_1268
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino finaliniame renginyje konkurso laimėtojus (FM99 nuotr.)

Šiemetiniame, jau dvyliktajame „Gazelių“ konkurse dalyvavo 4 000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių. Naujovės, inovacijos, pažanga. Tai – keletas svarbiausių kriterijų, kurie minimi renkant sparčiausiai augančias įmones. Tarp apdovanotųjų ir Alytaus krovinių ekspedijavimo įmonė – UAB „Meganova Lt“. 

IMG_1293
Tarp apdovanotųjų ir Alytaus krovinių ekspedijavimo įmonė – UAB „Meganova Lt“. (FM99 nuotr. V. Grigaravičius ir V.Dubinskas)

Taip pat buvo apdovanotos ir kitos sparčiausios regionų „Gazelės“ – Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus bendrovės, sėkmingai dirbančios krovinių ekspedijavimo, elektromechaninių sistemų, tekstilės, grindinių lentų gamybos, žuvų perdirbimo, grūdų eksporto, nekilnojamojo turto investicijų srityse.

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.