Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Tokia diena

Geriausiai tvarkomos edukacinės erdvės – Alytaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis”

Vilniaus universiteto botanikos sode vyko Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuota tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas” ir Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso 2016 m. nugalėtojų apdovanojimas. Konferencijoje dalyvavo šio konkurso- apžiūros laimėtojai – Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” direktorė Aldona Česnulienė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Aušra Jurčiukonienė.

darzelis
Apdovanoti geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros konkurso nugalėtojai

Konferencijos metu Alytaus lopšeliui-darželiui „Pušynėlis” įteiktas 2016 metų Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių nugalėtojo apdovanojimas, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštas ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos padėka už sveikatai palankių edukacinių erdvių kūrimą ir puoselėjimą lopšelyje-darželyje. Šis įvertinimas įpareigoja lopšelio-darželio „Pušynėlis” bendruomenę ieškoti naujų idėjų ir galimybių, kuriant  ir tvarkant įstaigos edukacines erdves.

pusynelio-nuotr-8
Geriausiai tvarkomos edukacinės erdvės – Alytaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis” ( Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” nuotr.)

Kaip teigė Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” direktorė Aldona Česnulienė, įrengtos tokios edukacinės erdvės, kurios vaikams yra naudingos. Darželio teritorijoje sukurta jauki aplinka, kad vaikai norėtų išeiti į lauką. Sukurta žemės darbų erdvė, kurioje yra daržas ir vaistažolių kampelis. Čia vaikai pavasarį kartu su savo mokytojomis augino daigus ir sodimo į daržą. Rudenį vaikai jau turėjo užaugusius augalus savo darže.

pusynelio-nuotr-4
Geriausiai tvarkomos edukacinės erdvės – Alytaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis” ( Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” nuotr.)

Kitos sukurtos erdvės yra skirtos žaidimams -„Boružių namai” bei erdvė tyrinėjimui „Vabalų viešbutis” – čia vaikai stebi vabalų gyvenimą. Taip pat įstaigoje įrengti sveikatingumo takai, vaikai šiltuoju metu laiku turi galimybę jais vaikščioti ir masažuoti pėdutes.

pusynelio-nuotr-3
Geriausiai tvarkomos edukacinės erdvės – Alytaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis” ( Alytaus lopšelio-darželio „Pušynėlis” nuotr.)

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...