Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Geriausios pjesės paaiškės jau šeštadienį – Alytaus teatre!

Tarptautiniame teatrų festivalyje COM•MEDIA šeštadienį karaliaus respublikinis dramaturgų konkursas ir „Dramaturgų skaitymai“. Bus pristatomos trys geriausios pjesės, kurių teatralizuotus skaitymus dovanos Alytaus miesto teatro aktoriai. 

Neatsiejama festivalio dalis –  respublikinis dramaturgų konkursas, kuriame gali dalyvauti visi norintys. Dramaturgų konkursas Alytaus miesto teatre vyks jau aštuntąjį kartą. Amžiaus, kūrybinės patirties cenzo čia nėra. O svarbiausias dalykas – žodžiai, sugulę į vienaveiksmes ar daugiaveiksmes pjeses, scenarijus, kitus dramos žanro kūrinius.

„Šis respublikinis dramaturgų konkursas ne tik laukiamas pačių kūrėjų iš visos Lietuvos, bet ir mūsų žiūrovų. Tai puiki galimybė susipažinti ir su kūrėjais, ir pamatyti mūsų teatro aktorius teatralizuotuose skaitymuose – šiltas, jaukus, įdomus vakaras tikrai garantuotas“, – susiplanuoti šeštadienio vakarą teatre ragina teatro vadovė Inesa Pilvelytė.

Konkursui pateiktus darbus vertina komisija: dramaturgas Herkus Kunčius, teatrologė Ingrida Ragelskienė, režisierius Albertas Vidžiūnas. Vertinant darbus, išlaikomas konfidencialumas ir autorių anonimiškumas, tad komisijos nariai nežino, kieno kūrinį vertina. Vakaro metu bus paskelbti konkurso nugalėtojai, 1–3 vietos laimėtojams įteikiami piniginiai prizai.

Lapkričio 26 d. (šeštadienį) 18 val. Alytaus miesto teatro klube „ŽALIA“. Renginys NEMOKAMAS!

  • Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba (www.ltkt.lt)
  • Festivalio mecenatas: GLASS LT 
  • Festivalio generalinis rėmėjas: MV GROUP Production |ALITA nealkoholinis
  • Strateginis teatro rėmėjas: Vita Baltic International

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...