Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

Giedrius Drukteinis: nepadoru dovanoti dovanas, kurios apeliuoja į skausmingus gyvenimo momentus

Prenumeruokite ir klausykite tinklalaidžių platformoseApple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS|Breaker| Castbox |Overcast | Pocket Casts | RadioPublic

Tenka pripažinti, jog abejingų šiai asmenybei nėra. Kažkas jį gerbia, pasitiki nuomone, klausia patarimo, kažkas jį išgirdęs ar pamatęs pajunta alergijos simptomus. Dendišku stilingumu prisotintas įvaizdis, aristokratiškos manieros, žaisminga kalba ir fontanu besiveržianti charizma. Kas tai galėtų būti? Taip, kalbame apie, etiketo specialistą, rašytoją, žurnalistą ir Vyrui.eu  įkūrėją Giedrių Drukteinį.

„Verčiau tegul tavęs žmonės nemyli, verčiau tegul nekenčia, tegul garbina, baisiausia, jeigu jie iš viso apie tave negalvoja ir tavęs net nepastebi. Va tada tikrai, jau gali save laikyti mirusiu ir visiškai šitam gyvenime nereikšmingu“ – sako Giedrius.

Vija Kudzienė ir Giedrius Drukteinis

Vijai pasiteiravus apie Giedriaus išskirtinumą, manieringą elgesį, pastarasis atsako: „Apmaudu konstatuoti tai, kas turėtų būti norma, mano manymu, kiekvienam vyriškiui, kad tai yra kažkoks išskirtinumo požymis“.

Pasak pašnekovo, vyrams nebūtina mokėti atidarinėti šampano kardu, tačiau žinoti tam tikras etiketo ir elgesio taisykles yra būtina. Būtent apie tai skelbia G. Drukteinio straipsniai ir parašytos knygos. Taigi, vyrai, o ir damos – paskaitykite ir sužinosite, ko reikalauti iš savęs ar savo gyvenimo palydovo, o į ką, tiesiog, nekreipti dėmesio.

„Esu kilęs iš garbingos šeimos, bet niekada nesitikėjau, kad tapsiu šito dalyko apologetu“, – apie savo veiklą pasakoja Giedrius.  Pasak pašnekovo, jo žinomumas visuomenėje atėjo per atsitiktinumą.

Kalbant su Giedriumi kartais sunku atskirti, kur jis juokauja, o kur kalba rimtai, tačiau šmaikšti ir gyva kalba prikusto dėmesį.

Pasiteirautas, kodėl pasirinko būtent tokią veiklos kryptį, Giedrius atsako: „Yra gi žmonės, kurie turi auksines rankas, yra žmonės, prie kurių limpa pinigai, yra žmonės, kuriems viskas iš principo sekasi gyvenime ir yra žmonės, kurie tiesiog akumuliuoja žinias arba gražiai kalba arba turi kažkokio žavesio. Tai man atrodo kiekvienas iš mūsų turi kažkokią išskirtinę savybę, tik klausimas, kaip ji yra išeksploatuojama“.

Pasiklausykite gyvo, įdomaus ir naudingo Vijos pokalbio su Giedriumi Drukteiniu ir sužinokite ne tik daug įdomių dalykų apie pašnekovą, bet ir, kokias dovanas dovanoti nepadoru. Pokalbio įrašą galite rasti bet kurioje podkastų platformoje.

„Papasakok man“ laida dalinai finansuojama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...