Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Gražiausiai besitvarkantiems – vertingi prizai

Alytaus rajono savivaldybė jau septintą kartą organizuoja Aplinkos tvarkymo konkursą ir kviečia jame dalyvauti rajono įmones, įstaigas, organizacijas, bendruomenes, daugiabučių namų savininkų bendrijas, individualių gyvenamųjų namų ir sodybų, kaimo turizmo sodybų savininkus, ūkininkus.

Aplinkos tvarkymo konkursu siekiama puoselėti ir gražinti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gyventojų kūrybiškumą, poreikį išsaugoti švarią ir tvarkingą aplinką, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį.

Geriausiai ir gražiausiai tvarkoma teritorija renkama atsižvelgiant į kiekvieno objekto pagrindinių ir pagalbinių pastatų būklę, mažosios architektūros statinius, teritorijos planavimą, taikomų sprendimų originalumą, želdinių įvairovę ir būklę, privažiavimo kelių, aikštelių, pėsčiųjų takelių įrengimą ir priežiūrą, racionalų teritorijos panaudojimą, švarą, ūkininkų sodybos tvarkingumą, buitinių atliekų tvarkymo ir kitus Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso nuostatuose patvirtintus kriterijus. Konkurso nuostatai

Visiems konkurso dalyviams bus skirtos dovanos, nugalėtojams – vertingi konkurso rėmėjo UAB „Lankava“ ir savivaldybės prizai.

Norinčių dalyvauti konkurse prašymai priimami nuo gegužės 14 d. iki birželio 3 d. savivaldybėje (Pulko g. 21, Alytus), seniūnijose, elektroniniu paštu [email protected] (teikiant el. p. prašymas turi būti pasirašytas, nuskenuotas ar nufotografuotas).

Kviečiame susipažinti su Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso nuostatais čia ir susipažinti su 2023 m. konkurso nugalėtojais čia .

Dalyvauti Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkursą konkurse Prašymo forma 

#AlytausRajonas #ČiaGeraGyventi Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...