Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Greituminio slalomo varžybų serija „Dzūkijos taurė 2015” keliasi į Druskininkus!

Nors pirminiame sezono kalendoriuje antras serijos susitikimas buvo numatytas Veisiejų autodrome, tačiau organizatoriai priėmė kitą sprendimą. „Druskininkai – tai pietų Lietuvos perlas, kuris „Dzūkijos taurėje” turėtų sužibėti skaisčiausiai. Atnaujinta Veisiejų trasa savo valandos dar sulauks, o šį syk vairus kviečiame pasukti į pietus, kur kurorto atmosfera ir aštrių lenktynių emocijų derinys turėtų patikti visiems”, – sprendimą antro etapo varžybas perkelti į Druskininkus komentavo Tadas Zdanavičius, varžybų organizatoriaus, „Alytaus autoklubo” atstovas. Varžybos įvyks gegužės 23 dieną.

Kova dėl Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurės

 Gegužės 23 dieną Druskininkuose startuos ne tik „Dzūkijos taurės” antrasis, bet ir Lietuvos greituminio slalomo bei kalnų lenktynių čempionato 3 etapai, todėl tikimasi, jog prie starto linijos žiūrovai turėtų išvysti daug įdomios ir labai greitos technikos. Manoma, kad susirinkti turėtų apie 60 lenktynininkų, nes jau pirmąjame „Dzūkijos taurė 2015” etape Alytuje jų buvo beveik 40.

Nesvarbu kurioje įskaitoje ar klasėje dalyvis startuos, tačiau kiekvienas turės progą kautis dėl garbingiausio varžybų trofėjaus – Druskininkų savivaldybės mero, automobilių sporto meistro Ričardo Malinausko įsteigtos taurės, kuri atiteks absoliučiai greičiausiam lenktynių dalyviui. Kad motyvacijos „spausti” netrūktų  – finiše greičiausiųjų laukia ir daiktinis, 2000 € vertės prizinis fondas. Beje dalyviams vairuojantiems „Renault” automobilius, varžybų rėmėjas, oficialus „Renault” atstovas „Alkestos autocentras” dovanoja trečdalį startinio mokesčio!

Dzukijos taute 2015
Akimirka iš pirmojo etapo varžybų

Trasa po paslapties skraiste

 Kur įsikurs „Dzūkijos taurė 2015” antro etapo varžybų centras ir kur drieksis pati trasa, organizatoriai atskleis greitai. Kol kas jie gali pasakyti tik tiek, jog bus išlaikytas sezono pradžioje žadėtas formatas: tą pačią trasą sportininkai privalės įveikti tiek į vieną, tiek į kitą pusę po du (o gal net tris!) kartus, tarp važiavimų keisis ir ruožo įveikimo schema. Ji jau sudaryta, varžybų dokumentai suderinti tiek su Druskininkų miesto savivaldybe, tiek su Lietuvos automobilių sporto federacija.

plakatas II etapas RENAULT BIG

Dalyvių skaičius ribotas

Anot organizatorių, „Dzūkijos taurės 2015” greituminio slalomo serijos varžybose siekiama ne kiekybės, bet kokybės. „Norime, kad kiekvienas sportininkas trasoje turėtų galimybę praleisti kuo daugiau laiko, bet ir pačios varžybos neužsitęstų. Jau dabar jaučiame didelį susidomėjimą etapu, todėl esame priversti dalyvių skaičių riboti iki 60 automobilių ir skelbime tik išankstinę registraciją. Deja kas nespės – tas pavėluos. Neribojame tik žiūrovų skaičiaus – renginys bus nemokamas, jų labai laukiame.”, – juokaudami sakė „Dzūkijos taurės” lenktynių serijos organizatoriai.

Kol kas žinių iš Dzūkijos tiek. Jau greitai kortų bus atskleista daugiau, o dabar kviečiame registruotis startui, susipažinti su papildomais varžybų nuostatais ir kitais serijos dokumentais organizatoriaus interneto svetainėje.

Kitos naujienos

Alytaus mieste 2023–2024 m. šildymo sezono baigėsi balandžio 9 dieną. Šildymo sezono pabaigą, ats...

Siekdamas suaktyvinti dramaturgus Alytaus miesto teatras jau dešimtąjį kartą SKELBIA dramaturgų k...

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija...

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kur...