Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Griovimo darbai

Griovimas – tai bet kurio pastato ar statinio ar bet kurios jų dalies išardymas, sunaikinimas, ar sugriovimas. Poreikis nugriauti ar atnaujinti pastatą atsiranda dėl įvairių priežasčių. Kiekvienas pastatas turi savo tarnavimo laiką, kuris yra žinomas kaip „projektinis gyvenimas“. Pasibaigus šiam laikotarpiui, jis gali tapti pavojingas žmonėms arba šalia esantiems pastatams. Kitos priežastys, lemiančios būtinybę nugriauti pastatą  – senas konstrukcijas pakeičia naujos. Konstrukcija prarado savo stabilumą arba gali būti pažeista.

Įmonė Griovikai.lt Jums siūlo šiuos griovimo darbus:

1. vidaus griovimo darbai;

2. kapitalinių sienų griovimas;

3. pastatų griovimas;

Apie kiekvieną kategoriją papasakosime plačiau.

Vidaus griovimo darbai

Jūsų patogumui atlieka pačius įvairiausius vidaus griovimo darbus, tad patenkinsime kiekvieno kliento poreikius. Ardome sienas, grindis, demontuojame langus, duris, stogus ir kitas konstrukcijas. Taip pat užtikriname švarą po atliktų darbų: išsivežame statybinį laužą.

Kalbant apie atliekų išvežimo kainą, ji priklauso nuo atliekų rūšies: Antrinių žaliavų išvežimas kainuoja €195,0, o mišrių atliekų – €345,0. Jūsų patogumui po darbų išvalysime patalpas, išgabensime statybinių atliekų konteinerius.

Kapitalinių sienų griovimas

Kapitalinės sienos griovimas – tai pastato konstrukciją laikančios sienos, kurių griovimas turi būti atliekamas itin atsargiai, kad nebūtų pakenkta pastato konstrukcijai. Be kapitalinių sienų griauname dar ir laukines bei vidines pastato sienas, sienų perdangas. Siekiant sustiprinti konstrukciją, naudojame tvirtumu pasižyminčias plienines sijas, rėmą bei kitas reikalingas konstrukcija. Kalbant apie darbų kainą, ji priklauso nuo sienos storio.

Iš tiesų, skiriasi kapitalinių sienų griovimas daugiabutyje bei individualiame name. Individualiame name prieš griaunant kapitalinę sieną tereikia turėti remonto projektą. Nereikalingas kaimynų sutikimas. Daugiabutyje prieš kapitalinės sienos griovimą, būtina turėti projektą, kuriame patvirtintas to namo gyventojų sutikimas. Jeigu jo neturite ir nenori gaišti laiko rinkdami kaimynų parašus, visa tai už jus atliks Griovikai.lt komanda. Atliksime visus darbus nuo A iki Z.

Paruošime biuletenius kaimynų apklausai atlikti ir ją atliksime. Gavę teigiamus rezultatus, t.y. jeigu sutiks daugiau nei pusė daugiabučio gyventojų, kreipsimės į namo administraciją, kuri turi užpildyti remonto leidimo protokolą. Tuomet mūsų komanda parengs kapitalinio remonto techninį darbo projektą. Galiausiai, prieš remonto pradžią, pakabinsime laiptinėje skelbimą, informuojantį apie remontus darbus bei jų trukmę.

Tiesą sakant, ypač daug problemų kelia sovietinių daugiabučių, neretai vadinamų kortų nameliais, kapitalinių sienų griovimas. Jų sienos bei perdangos yra sudarytos iš gelžbetoninių plokščių su viduje esančia armatūra, laikančia visą konstrukciją. Armatūrą pažeidus, plokštės suyra ir pastatas gali sugriūti.

Taip pat atliekame nelaikančių pertvarų, grindų ar paviršių ardymo darbus daugiabučiuose. Šiuo atveju jokių leidimų, kaimynų balsavimo, sutikimo ar projekto nereikia. Prieš atliekant darbus laiptinėje tiesiog reikia pakabinti skelbimą, informuojantį kaimynus apie vykdomus remonto darbus, planuojamą darbų terminą ir vietą.

Pastatų griovimas

Pastato griovimas – tai konstrukcijos išmontavimo procesas, pasibaigus jo eksploatavimo trukmei arba tinkamumui naudoti, naudojant iš anksto suplanuotus ir kontroliuojamus griovimo metodus. Griovimo metu išmontuojamos visos pastato konstrukcijos arba tik jų dalis. Svarbu suprasti, kas laikoma galutiniu pastato griovimu. Iš tiesų, statinys laikomas nugriautu tik tada, kai išardomos visos jį sudarančios konstrukcijos. Taigi griovimo tikslas yra visiškai sunaikinti pastatą (tai negalioja atliekant tam tikrų konstrukcijų griovimą, kai pastatas rekonstruojamas ar vykdomas jo kapitalinis remontas).

Taigi Griovikai.lt atlieka tiek pastatų, tiek atskirų namo konstrukcijų, t. y. stogo, sienų, perdangų, pamatų su rūsiu griovimo darbus. Griovimo darbai gali būti įvykdyti pasitelkiant specialią griovimo techniką.

Kreipkitės į profesionalus ir tikrai nenusivilsite! https://griovikai.lt/

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...