Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Gyvas miestas“ – alytiškiai kviečiami kurti saugią aplinką

 

Radijo stoties FM99 eteryje, laidoje „Gyvas miestas“ dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja  Kristina Janulevičienė bei Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Darius Rukšėnas. Laidoje kalbėta apie gyventojų sąmoningumą, kuriant saugią aplinką. Pasiklausykite pokalbio įrašo.

Kristina Janulevičienė bei Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Darius Rukšėnas. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė (FM99 nuotr.)
  • Registruok savo kamerą – kurk saugią aplinką. Policijos turima įranga negali aprėpti kiekvieno kiemo, gatvės ar namo, todėl jūsų prisidėjimas mums labai pagelbėtų. Todėl mes siūlome jums savanoriškai užregistruoti policijoje savo turimą vaizdo stebėjimo kamerą ir prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.
  • Kam to reikia? Jūs padėsite policijai efektyviau ir greičiau ištirti nusikaltimus ir teisės pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus. Tirdami nusikalstamas veikas, ieškodami dingusių asmenų ar įvykus ekstremaliai situacijai ar įvykiui, iš anksto žinosime, į ką kreiptis norint gauti svarbią informaciją, kuri gali būti ir pas Jus. Jūs padėsite savo kaimynams ar kitiems nukentėjusiems asmenims, o gal net išgelbėsite kažkieno gyvybę.
  • Kaip mes tai naudosime? Policija nematys, ką fiksuoja jūsų kamera. Tačiau nutikus įvykiui, mes paprašysime įrašo, kurį galimai užfiksavo jūsų vaizdo kamera. Registruodami kamerą, jūs neprisiimsite papildomų įsipareigojimų, nepatirsite jokių išlaidų.
  • Duomenų saugumas. Jūsų pateikta informacija apie turimą kamerą bus žinoma tik policijai, jūsų duomenys bus saugūs.
  • Ką Jūs turite padaryti? Pasidalinti informacija apie savo vaizdo kamerą, jos vietą ir stebimą teritoriją.

Kaip užregistruoti savo kamerą?

Kameros registruojamos portale www.epolicija.lt, tai užtruks 5 minutes. Jei jums patogiau, portale palikite prašymą ir pareigūnas atvyks pas Jus suderintu laiku.

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...