Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„Gyvas miestas“ – Alytuje mokama automobilių stovėjimo aikštelė buvo nelegali. Ar spėjote susimokėti už automobilio stovėjimą joje?

Radijo stoties „FM99“ eteryje laida „Gyvas miestas“. Kiekvieną trečiadienį kalbame apie tai, kas vyksta tarp mūsų. Čia architektūros, urbanistikos ir ekonomikos aktualijos iš Lietuvos bei pasaulio. „Gyvas miestas“ „FM99“ eteryje trečiadieniais po 14 valandos, laida kartojama ketvirtadienį po 20 val. bei sekmadienį po 16 val.

 

Alytaus miesto centre, Ugniagesių gatvėje, norintiems pastatyti automobilį gali tekti sumokėti 1 eurą už 1 valandą, o norintieji susimokėti, turėtų skambinti nurodytu numeriu, – taip buvo skelbiama iškabintuose skelbimuose. Kaip tokiu atveju elgtis? Ar tai legalu? Aikštelė neaptverta, nėra reikalingų ženklų, tačiau tai privati žemė, su kuria savininkas nusprendė elgtis kaip pats nori.

20161128_134316_0
Ši mokama automobilių stovėjimo aikštelė – nelegali, tad skelbimai nukabinti (AlytusPlius.lt nuotr.)

Pasak Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo Jono Muzikevičiaus: „Skelbimuose pateikta informacija – nelegali ir neteisėta, nes tai yra rinkliava, tad ši informacija jau pašalinta. Savivaldybė į verslo reikalus nesikiša, bet kas liečia viešąją erdvę, ar Savivaldybės valdomą ar privačią teritoriją, reikalavimai dėl išorės reklamos įrengimo yra visiems vienodi. Reikia derinti su saugaus eismo komisija ir gauti pritarimą statyti vienokį ar kitokį ženklą teritorijoje“.

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.