Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

„Gyvas miestas“ – Alytuje mokama automobilių stovėjimo aikštelė buvo nelegali. Ar spėjote susimokėti už automobilio stovėjimą joje?

Radijo stoties „FM99“ eteryje laida „Gyvas miestas“. Kiekvieną trečiadienį kalbame apie tai, kas vyksta tarp mūsų. Čia architektūros, urbanistikos ir ekonomikos aktualijos iš Lietuvos bei pasaulio. „Gyvas miestas“ „FM99“ eteryje trečiadieniais po 14 valandos, laida kartojama ketvirtadienį po 20 val. bei sekmadienį po 16 val.

 

Alytaus miesto centre, Ugniagesių gatvėje, norintiems pastatyti automobilį gali tekti sumokėti 1 eurą už 1 valandą, o norintieji susimokėti, turėtų skambinti nurodytu numeriu, – taip buvo skelbiama iškabintuose skelbimuose. Kaip tokiu atveju elgtis? Ar tai legalu? Aikštelė neaptverta, nėra reikalingų ženklų, tačiau tai privati žemė, su kuria savininkas nusprendė elgtis kaip pats nori.

20161128_134316_0
Ši mokama automobilių stovėjimo aikštelė – nelegali, tad skelbimai nukabinti (AlytusPlius.lt nuotr.)

Pasak Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo Jono Muzikevičiaus: „Skelbimuose pateikta informacija – nelegali ir neteisėta, nes tai yra rinkliava, tad ši informacija jau pašalinta. Savivaldybė į verslo reikalus nesikiša, bet kas liečia viešąją erdvę, ar Savivaldybės valdomą ar privačią teritoriją, reikalavimai dėl išorės reklamos įrengimo yra visiems vienodi. Reikia derinti su saugaus eismo komisija ir gauti pritarimą statyti vienokį ar kitokį ženklą teritorijoje“.

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...